Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szépen kitakarított autó,...

Szépen kitakarított autó, igényes képek. Gondos gazdára utalhat ha ezt látom a hirdetésben?

Figyelt kérdés
Akár magánszemély, akár kereskedő.
nov. 9. 08:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Vagy átverésre.
nov. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
51%

Nem.

Valószínűleg nepper és van fotósa és autómosó kapcsolata.

nov. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%

Semmit nem jelent ! Eladásra az a minimum, hogy alaposan kitakarítják a kocsit.

Első randira te se mész igénytelen külsővel 😉

nov. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%

Igen, utalHAT.

Fontos a feltételes mód.

Vagyis megfordítva: ha eladáshoz készült képeken is mocskos az autó, az biztosan igénytelen tulajdonosra utal. Ha ki van szépen takarítva, akkor lehet, hogy igényes a tulaj, de lehet, hogy csak van annyi esze, hogy nem rontja ezzel az esélyeit.

3-as nagyon jó hasonlatot írt! Igaza van.

nov. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha gondosra nem is, de normális, értelmes emberre igen, aki felfogja, hogyan kell árulni valamit és hogyan kell jó benyomást kelteni.
nov. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Hahaha, akkor vegyetek jó sok, szépen kitakarított autót, frissen lemosva, csattogó szelepekkel, 5 kiló olajkoksszal, váltóban sosem cserélt, kevés olajjal.


A parasztvakítás felső fokon, és a ritka ostoba embereket lehet evvel etetni, hogy körbenyalod az autót eladás előtt.

nov. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül, attól még lehet bármi baja.

De ahogy írták, értelmesebb eladó kitakarítja/lemossa mielőtt felteszi a képeket.

Mondjuk az én autóm is kitakarítva menne fel ha eladnám, de én a hétköznapokban is tisztán járok vele, 2 hetente mosás+wax, 2-3 naponta portörlés és porszívózás.

nov. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
71%
A használatban lévő mindennapi retekkel rendelkező magánszemély árult autók hirdetései jóval őszintébbek, persze nem garancia semmi semmire.
nov. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 nemaRendőrség ***** válasza:
63%

Egyszer kiporszívóztam a kocsit, de tök felesleges, úgyis összedzsuvázza mindennel a gyerek.

A legtöbb gyerekes akit ismerek évi 1x elviszi kozmetikába az autót mert akkor éri el az ingerküszöböt a retek. Akkor visszaállítják 20-30e forintért szinte gyári állapotra a belsejét és 2 napig tiszta.


Ellenben műszakilag hibátlan a kocsi.


Ismerősöm alatt rohad az egész, de ránézésre patyolat az autó.



Ahol vettem idén kocsit ott az udvarban van autokozmetika is. Szerencsém volt látni tisztítás előtt is az autót, brutálisan retkes volt. Úgy kaptam meg, hogy csillogott..

20e forintért megcsinálta, 200al többet ér

nov. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem, lehet, hogy most takarították ki először mióta náluk van, hogy megvegye valaki.
nov. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!