Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Viszonylag hamar nagy mennyisé...

Viszonylag hamar nagy mennyiségű hűtőfolyadék távozott az autómból (parkolóba). Mire utalhat?

Figyelt kérdés

Ford Focus 1.6 2005.


Sajnos nem tudom megnézni a kocsit mert apám vitte el. Holnap tudom intézni a trélert ha a helyszínen nem megoldható a dolog. Kíváncsi lennék ilyen esetekben általában mi szokott lenni a probléma? Csőrepedés esetleg bilincs? Azokat még meg tudom nézni én is.


2023. okt. 26. 09:17
 1/7 anonim ***** válasza:
67%

Most ez megint milyen kérdés?

Nyilván valahol elfolyt, tehát vagy elrepedt valami, vagy valami tömítés nem jó.

Nem tudom milyen választ vársz. Nem látunk bele a motortérbe.

2023. okt. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Oda kell menni és megnézni. Ennél jobb megoldás nincs rá. Interneten, látatlanban meg pláne
2023. okt. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
Hibára utalhat.
2023. okt. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
13%
Hengerfej, termosztát rendszer
2023. okt. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az utastérbe is folyott be hűtőfolyadék jobb oldalt szőnyegre. Akik megnézték azt mondták 99%, hogy a fűtőradiátor engedheti ki a vizet. Fel lett töltve a folyadék. Így kibír 3-4km-t a kocsi vagy trélereztessem inkább?
2023. okt. 26. 14:17
 6/7 anonim ***** válasza:
Kibírja valószínűleg, én csak az utastér további eláztatása miatt vontatnám vagy trélereztetném; de leginkább kicserélném otthon.
2023. okt. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sajnos én nem értek hozzá. A szervizes szerint ez nagy munka mert szét kell bontani a műszerfalat, de ideiglenesen ki tudják iktatni a radiátort, hogy addig se legyen szivárgás, amíg tudnak adni időpontot a javításra.
2023. okt. 26. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!