Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ajánlanátok nekem használtautót?

Mirk kérdése:

Ajánlanátok nekem használtautót?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Autóvásárlás előtt állok. 3-4 millió forintot szánok rá, csak benzines jöhet szóba és 2010-2015 évjáratúak között keresgélek. Nem kell, hogy nagy legyen, mert egyedül használom és nem lehet lomha, mert azt ki nem állhatom.

Ami eddig számításba jött: Mitsubishi Lancer, mert szerelmes vagyok a külsejébe és Honda Civic gen8, mert valaki ajánlotta. Viszont egyikben sem vagyok biztos, mert egy kis utánaolvasás után úgy tűnik, hogy a Lancer 1.8as motorral is lomha és nagy a fogyasztása, a Civicnek meg annyira nem vagyok odáig a megjelenéséért, viszont van benne hatodik fokozat, jobb a fogyasztása és fürgébb is.

Van más ötletetek, esetleg további pro és kontra ehhez a kettőhöz?



nov. 9. 23:03
 1/8 anonim ***** válasza:
22%
nov. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
Civic a tuti választás még ha csúnya is.
nov. 10. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem is Civic. Ezt a dizájn lehet utálni vagy imádni. Én imádom, mert egyedi és nem olyan, mint a többi sablon autó. Belülről mintha egy űrhajóban ülnél. Esetleg még a 9. generációs Civic, az se rossz.
nov. 10. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
28%

Mindenképp japán vonalon nézelődnék a helyedben.

Toyota,Suzuki,Honda.

Vagy a koreaiak közül: Kia vagy Hyundai.

nov. 10. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Én keresnék egy kis km-es auris hybridet, szerintem szebb is mint a másik két említett autó, és jelentősen kevesebbet is eszik, emellett városban sokkal szebben kilő. Megbízhatóságra meg már szerintem ez az 1.8as hybrid hajtás már az évek alatt bizonyított, csak a kokszra kell neki odafigyelni ahogy gyűlnek a km-ek.
nov. 10. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%

Ha érzelmi alapon akarsz autót vásárolni, akkor nem ajánlok semmit!

Ha népszavazás útján, akkor meg főleg nem.

Megveszed, valami nem jön össze, aztán jössz majd reklamálni, hogy én ajánlottam. 😣

nov. 10. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
28%
Utolsó évjáratos Volvo S40 2.5T benzinmotorral vagy Ford Focus ST ugyan ezzel a motorral.
nov. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
20%
Scirocco
nov. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!