Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Le fog e érni a lábam egy...

Le fog e érni a lábam egy derbi senda extreme 50-ról?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 168cm vagyok, kezdő motort keresek és megfogtak a derbi sendák, ki is néztem magamnak egyet de félek hogy nem érne le róla a lábam. Persze, persze, tudom hogy ez lábhossztól is függ és ha kipróbálom majd megtudom, csak érdekel van e valakinek tapasztalata már vele.

#motor #Derbi Senda #Derbi senda extreme
nov. 11. 21:48
 1/5 anonim válasza:
Amikor 175 cm voltam pont leért róla a lábam, szóval nemhiszem, de érdemes megnézni. Vagy biztos lehet valamit mókulni a rugokkal, és úgy talán leér.
nov. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Huha, köszönöm. Esetleg hasonló árkategóriában tudna valaki ajánlani alacsonyabb motort?
nov. 11. 22:26
 3/5 veterán vas ***** válasza:

Ha mindenképpen ragaszkodsz ehhez a tipushoz, akkor le lehet engedni a központi rugót, vagy kisebb kereket kell tenni hátulra.

Esetleg mind a kettőt.

(radikálisan meg lehet ültetni)

nov. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon lábújjhegyen talán leér. 171 centimmel én így vagyok egy Aprilia SX50-el, és ezek a motorok nagyjából egykaptafára készülnek,ahogy a blokk is vag AM6, vagy D50B bennük. Hátsó rugózás meg nem himbás,hogy csak úgy le lehessen engedni kutyacsont cserével.
nov. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Le fog hellyel közel jól. Én nekem rieju mrx 50 van ami alacsonynak számít és bőven jól el vagyok vele 170 centimmel. De 165centivel is bőven jó volt. Barátom derbi sendajaval is mentem már és az is kezelhető bár nekem az másabb volt mint a rieju
nov. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!