Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Valóban idős a Magyar autópiac...

Valóban idős a Magyar autópiac? Itt állandóan olvasom hogy kinek miylen autója van.

Figyelt kérdés
Vagy csak sok régi autó van forgalomba helyezve de nem hazsnaljak ? Vagy mi?
2023. nov. 12. 09:03
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
87%
Igen, tényleg idős! 22 éves Skodával járok, nem is nagyon tudom lecserélni, szóval egy darabig még ez marad.
2023. nov. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%

Valóban, idén már valószínűleg elérjük a 16 éves átlagkort.

[link]

2023. nov. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

Itt olvastam a hozzá szolasokat.

Mindenkinek 2-6+ milliós autója van.

Aztán nem értem! Akkor hogy lehetnek idősek az autók, ha azt átlagot tekintve mindenkinek faxa autója van.

2023. nov. 12. 09:39
 4/31 anonim ***** válasza:
87%

Igen, idős, nagyon, és egyre idősebb, ahogy szegényedik el az ország. Akinek régi autója van, az használja, mert nem tud újabbat venni és kell neki menni.

A kedvtelésből tartott OT autók és a nagyvárosban látszólag több új autó csak látszat. A teljes statisztika az öregedést mutatja

2023. nov. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
77%
Tehát olvastál 5 hozzászólást és ezt rávetítetted a 4 millió forgalomban lévő autóra? Ügyes vagy.
2023. nov. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

Nem ötöt, régóta az oldalon vagyok.

Átlagot vetettem rá 😃 mondom akkor vagy mindneki hazudik, vagy tényleg nincs ám semmi gond a Magyar autókkal.


Bár én mikor járok autóval elég kevés régi autót láttam 😃

2023. nov. 12. 10:05
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, a kulcsszó, amit nem ismersz: Reprezentatív


Az itteni válaszok minden csak nem reprezentatív, ide a többség masszívan hazudni jár.

Ahogy az sem reprezentatív, amit az úton látsz. Nem mindegy, hogy az I. kerületben, vagy Szabolcsban autózol és mennyire ismered az autókat. Az Audi single frame rácsok már vagy 10+ évesek, mégis a laikusok még mindig azt hiszik, hogy 2-3 éves kocsik ezek, ahogy az E60 is sokkal öregebb, mint gondolja a többség és még lehetne sorolni.


#4

2023. nov. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
88%

Veszed a GyK átlag 500 felhasználóját a magyar lakosság 9.000.000 szembe...

Magas értelmi szintre vall.

2023. nov. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 krwkco ***** válasza:

"Mindenkinek 2-6+ milliós autója van."

Jónéhányan írták már a gyakorin, hogy régi autójuk van és szeretik, mert kevés vele a gond. (Pl. az enyém 21 éves Fiesta.)

Vagy

https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__egyeb-ker..

2023. nov. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
77%

Egy autós fórumon nyilván többen lesznek azok, akiket jobban érdekel az autózás, többet költenek rá. A Mari nénik és Pista bácsik a huszonéves suzukikkal, skodákkal nem itt fognak válaszolgatni.

A 2-6 milliós autó az nagyjából pont ez az átlag 10-15 éves kategória.

2023. nov. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!