Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1.- 2006 Opel Zafira B 2.2...

1.- 2006 Opel Zafira B 2.2 benzin. 2.- 2006 Ford Focus c-max 1.8 benzin. 3.- 2008 Ford Mondeo 2.0 cdti ghia. (mindhárom automataváltós) Ti melyiket választanátok és miért? (vegyes használat lenne)

Figyelt kérdés

nov. 13. 16:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
1. vagy 3. de motorikusan nagy a kulonbseg, nem mindegy hogy az a vegyes hasznalat mibol all.
nov. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

4.- 2007 Volkswagen passat B6 2.0 tdi.

5.- 2004 Volkswagen touran 1.9 pd tdi.

nov. 13. 16:41
 3/15 anonim ***** válasza:
Eleg az elso harom, ne bonyolitsd se a valasztast se a tovabbi lehetosegekkel az eleted.
nov. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Melyik valasztanad es miert?
nov. 13. 17:15
 5/15 anonim ***** válasza:
Evi 15e km futasig biztos hogy a Zafirat, evi 25e km folott biztos hogy a Mondeot. A ketto kozotti futasnal meg a nyomvonal es hasznalat modja dontene.
nov. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Dehát a Mondeok mind vacak konstrukciók nem? Én úgy hallottam, úgyhogy azokat biztosan nem ajánlanam. C max, hát az is Ford, inkább azt se. Opel Zafira B! (Írja ezt egy Ford tulaj🤣🤣)...
nov. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

#6 "Dehát a Mondeok mind vacak konstrukciók nem? "

Nem. Roviden, kulonb az osszes tobbinel amit felsorolt. Es nem vacak konstrukcio.

nov. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
De az első generációs Mondeok hírhedten rosszul összeszerelt, gagyi konstrukciók. Alig látni már belőlük az utakon.
nov. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Az első generációsak szerintem is azok. Kb mint az elődeik, a szierra-k. Sőt, azok még fostalicskabbak. Ford-bol amúgy is szerintem NAGYON meg kell nézni, melyik típust veszed és milyen motorral. Sajnos "hiába" a több, mint száz éves gyártási múlt, ez a márka is azok közé tartozik, amelyből több a kerülendő, mint ami szívből ajánlható...
nov. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
2008-as Ghia modellrol van szo, nem az 1. generaciorol. Persze hogy nem latsz mar 1-es Mondeot, a legfiatalabb is 27 eves, lassan mind veteran koru. Osszehasonlitaskepp, az 1-es Zafirabol a legoregebb is "csak" 24 eves.
nov. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!