Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ajánlani valami jó motorkerékp...

Ajánlani valami jó motorkerékpár akkumulátor töltőt? Most szereljem ki télére az akksit és elég ha havonta egyszer feltöltöm?

Figyelt kérdés
Motorkerékpárhoz 12v3ah-ás akksit milyen feszültséggel, hogy kell tölteni és milyen töltővel?
2023. nov. 15. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Veszel egy Lidl/Aldi okostöltőt és annyi. Kb 6e Ft.
2023. nov. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
12V, a csepptöltőt rajtahagyhatod akármeddig.
2023. nov. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat
2023. nov. 16. 13:20
 4/4 anonim ***** válasza:

mivel "jó" töltőt írtál, itt egy: [link]


ez full automata, mindent felismer és magától csinál, nem kell neked semmit állítgatni.


De én azért hanyagolnám a csepptöltést, akkor állandóan használatban van az akksi, gyorsabban romlik az állapota. Inkább hagyd benne a motorban, és havonta 1x töltsd fel rendesen akár egy sima töltővel is, nem kell ez az 50 ezres, Ctek-nek jó töltői vannak, csak arra figyelj hogy sok töltőnek a "motoros" funkciója 6v-os akksikra vonatkozik, de a modern motoroknak már ugyan úgy 12v-os akksija van. Nekem most 1 hónapig állt a motor a garázsban ami nem fűtött, ilyen BMW töltőm van, rádugtam, azt írta hogy 100% de azért inkább rajta hagytam éjjelre (mondjuk az akksi új, pár hónapos szóval lehet tényleg faxán tartotta a töltést 1 hónapon át télen is)

dec. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!