Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Volvo-s az új BMW-s?

A Volvo-s az új BMW-s?

Figyelt kérdés
Az elmúlt pár évben valamiért megtalálnak az ámokfutó Volvo tulajdonosok, de összeségében is azt érzem sokkal agresszívebben vezetnek az átlagnál.

2023. nov. 17. 16:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nem érzem.
2023. nov. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Minden márkánál találsz tahókat. BMW, Volvo, Opel, Suzuki, minden márkában vannak tahó sofőrök.
2023. nov. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Irigykedsz? Vegyél te is Volvót, legyél te is agressziv ámokfutó. Vagy mi volt a sok, hogy 70-el tájatnéztél más meg haladni szeretne és megelőzett?
2023. nov. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy, már teljesen mindegy, hogy BMW, Audi, Volvo, fekete szedán, suv, stock fehér/szürke céges octavia, fiatal, idős, férfi, nő a sofőr, a morál mindenhogyan a béka segge alatt
2023. nov. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#3

Most egy G21 330i-vel járok és megvagyok vele, de köszönöm az aggódást! 😅

Őszintén megvallom, a legjobban az fáj, hogy én túlkompenzálom a dolgot és udvarias vagyok mégis kapom a szokásos fricskákat. A Volvosokra senki nem mond semmit és nem látom a különbséget sok esetben köztük es a bunkó BMW-s között.

2023. nov. 17. 23:17
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Most már nem az számít, hogy BMW, Merci, Audi vagy Volvo, hanem hogy SUV…
2023. nov. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
61%
Nem, bár kicsit romlott már a Volvo nagyon családias, nyugis imidzse. Az új arculattal, amit 5-10 éve kapott a Volvo, nagyon sok BMW-s, Audis, stb tulajt is benvonzottak hatalmas sikerrel. És ez meglátszik sajnos.
2023. nov. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Koaxk Ábel ***** válasza:
100%

Szerintem egy jó ideje az új vagy újszerű Skoda Octavia az új BMW-s tahó kategória!


Legalábbis én ezekből tapasztalom a legtöbb gyorshajtót, és bunkót!

2023. nov. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!