Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy régebbi Suzuki Swiftből...

Egy régebbi Suzuki Swiftből mennyire passzolnak az alkatrészek egy egyel újabb Suzuki Swiftbe? A régebbi 1994es évjárat 1.0benzin Az egyel újabb 2001es évjárat.

Figyelt kérdés

Van egy donor 1994 évjáratú Suzuki Swift 3hengeres ezres. Az autó nagyon jó állapotban volt ameddig az elejét össze nem törtem, 4evig folyamatosan karban volt tartva a jármű.

4év után a gls kocsi eléggé leronbantotta az elejét így félre tettem és vettem egy kicsivel újabb Suzukit. Arra lennék kíváncsi, hogy a motoron kívül futómű alkatrészek illetve fék, váltó, elektromos dolgok lámpa égő stb mennyire passzol a regiből (Régi 1994) a kicsivel újabb Suzukiba? Az újabb 2001-es évjáratú 1.3 benzin motoros.


Válaszokat előre is köszönöm!


2023. nov. 21. 19:17
A kérdező szavazást indított:
Igen passzolnak szinte minden a motoron kívül
Nem passzolnak semmi alkatrész
8 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
A motor és váltó alkatrészeken kívül szerintem sokminden passzol.
2023. nov. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak egy kis facelift történt ezzel az autóval. Így elég kevés alkatrész lesz ami nem fog passzolni. Még a váltót is fel tudod tenni az 1.3-ra.
2023. nov. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Simán passzol. Már nem egyszer láttam olyan régi Swiftet ami a '96-os facelift előtti volt, de faceliftes eleje volt, vagy éppen fordítva. Asszem pont ma is láttam egy ilyet. Tehát minden további nélkül rárakhatóak a kérdésben emlíett 1994-es Swiftre a 2001-es donorautó karosszériaelemei.

Az ülések is áttehetőek, más meg nem is nagyon változott a régi Suzukikban az évek során.

2023. nov. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezresben nincs stabilizátor rúd, 1.3 ban már van.
dec. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!