Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem kotyog a féltengely...

Csontos13 kérdése:

Nem kotyog a féltengely szár,ez normális?

Figyelt kérdés
A külső féltengely csukló rossz volt,kicseréltem. Össze rakás után nincs egy kis kottyanása sem a féltengely szárnak hossz irányban. Ez normális?
2023. nov. 23. 05:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért kéne, hogy legyen?
2023. nov. 23. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Egyesek szerint kell hogy lógjon egy kicsit,mert forduláskor az egyik kerék magyobb utat tesz meg mint a másik,és ezt a lógás is segíti,mások szerint meg nem szabad lógjon.

Jó lenne ha kapnék választ olyan embertől aki ért hozzá.

2023. nov. 23. 07:37
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem tudjuk,mert nem látjuk...

Nyilván kell, hogy mozgása legyen a féltengelynek a külső meg a belső csuklóban is.

2023. nov. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
#2 Nem. Ez hülyeség. A hosszanti mozgásnak semmi köze a kanyarodáshoz.
2023. nov. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

" mert forduláskor az egyik kerék magyobb utat tesz meg mint a másik "

Erre való a differenciálmű.

2023. nov. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szívesen fogadom ha van még szakirányú hozzászólás,vélemény,tapasztalat.
2023. nov. 25. 09:31
 7/9 anonim ***** válasza:
Hány embernek kell leírnia ugyanazt?
2023. nov. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Drága barátom. Nem ugyan azt kell leírni.

Csak arra lennék kíváncsi,hogy én raktam esetleg rosszul össze,vagy ez a jelenség normális.

Annyit még hozzá tennék,hogy a csuklóhoz kapott zéger gyűrű nem olyan alakú és méretű volt mint ami eredetileg benne volt. Az újjal nem is ment rá a csukló a tengelyre, ezért a régi el raktam össze.

2023. nov. 25. 09:42
 9/9 anonim ***** válasza:
#8 Azt írtad szakirányú válaszokat vársz. A szakirányú válasz már többször is elhangzott. Ha még több választ kérsz, akkor még többször szeretnéd leírva látni ugyanazt. Vagy arra vársz, hogy 100 egyforma válasz után majd jön valaki, aki mást mond és akkor felpattanhatsz a székből, hogy "TUDTAM!"?
2023. nov. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!