Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért hörög le ?

Miért hörög le ?

Figyelt kérdés
Paugeot 100 ccm motor szépen beindul,alapjáraton szépen ketyeg,ha emelem a motor fordulatszámát akkor le akar állni.Viszont ha csak egy pici gázt adok és rögtön vissza akkor éled és vissza alapjáratra.Ha ezt ritmikusan ismételgetem akkor 10-15 km/h-val cammog.Benzin,karburátor tiszta,autómata szívató engem szívatott,kicseréltem manuálisra.Amikor kicseréltem a szívatot tettem vele egy bevásárló körutat és mintha megtáltosodott volna szépen ment.Ebben a hitben letámasztottam a műhelybe és amikor menni akartam akkor el vitt kb 3 km-t aztán elkezdte a fuldoklást majd leállt.Visszafelé már csak alapjáraton ösztönöztem a haladásra,nyűgössen de haza hozott.Most teljesen tanácstalan vagyok,benzin útja akadálymentes,levegőszűrő rendben,de a hibajelenség maradt.Hol mit nézzek meg ami megoldjhatja a motor gondját?

#fáradtság #fázás #hörgés #sztrájkol #hiányzik neki az öt kilos samú #engem akar kiakasztani
nov. 24. 15:36
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!