Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért akarnak eladni egy...

Miért akarnak eladni egy autót ha már egy csomó minden ki lett rajta cserélve és semmi baja?

Figyelt kérdés

Leírja a hirdetésben hogy ki lett cserélve az autón ez-az-amaz az elmúlt 2 évben. Problémamentes, rozsdamentes, csak bele kell ülni és menni, stb.


Kérdezem én... ha ilyen jó és felújított az autó, miért akarja eladni?

Nem egy ilyen hirdetés van fent.

Mennyire valós egy ilyen hirdetés?


2023. nov. 25. 14:15
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

1. Noha csomó mindent kicserélt rajta még mindig van mit cserélni amire nem akar költeni.

2. Kicserélt rajta egy csomó mindent, aztán rájött, hogy igazából egy jobb autót akar venni.

3. Kicserélt rajta egy csomó mindent, hogy jobb áron el tudja majd adni a sok lerúgott vacak között.

4. Jobb színében akarja feltüntetni az autót, de valójában ugyan olyan romhalmaz mint a többi amit hirdetnek.

2023. nov. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 hypno ***** válasza:
19%

Ezek a hirdetések tejesen valósak.

Az én autóm 20 éves és az összes javítási, karbantartási számlája meg van.

Ha el akarnám adni, nyilván beleírnám a hirdetésbe.

2023. nov. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 mindentudó99 ***** válasza:
Mert akkor jön rá hogy így is csak tized része lett kicserélve az alkatrészeknek. 2 év és tönkremegy a többi aztán megint egy vagyon lesz. Inkább eladja vesz fitalabbat.
2023. nov. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mert egy régi autón örökké cserélni kell valamit, ezt meg azt megjavítod, jövő héten elromlik valami más.

Na meg van, aki egyszerűen nem akar/tud már vezetni, mert nincs rá szüksége, nem engedi az egészségi állapota, esetleg spórolni akar, azért általában olcsóbb a tömegközlekedés, pláne nagyvárosban.

Netán annyira rossz anyagi helyzetbe került, hogy muszáj eladnia meg amúgy se tudná fenntartani a továbbiakban.


Nem tudom, miért ilyen nehéz ezekbe belegondolni és helyette egyszerűbb lesajnáló kérdéseket kiírni gúnyos stílusban.

2023. nov. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A 20 éves autóm jól karban volt tartva, szerelő szerint nem kellett rajta cserélni semmit! Minden szerviz számlája megvolt, mappába sorba rendezve, amióta nálam volt, azaz 8 éve. Rozsda mentes, kárpitok ülések szépek, szakadás lógás mentesek és tiszta. Vezérlés csere lett volna a következő esemény (minek költsek rá 150000et, ha nem tudom drágábban eladni).

Az eredmény az volt, hogy a telefonos érdeklődők nem igen akarták elhinni...

Összesen 2 en jöttek el megnézni, abból az első 20 éves új autót akart venni 🤦. És pofátlanul 20%+ akart alkudni, pedig valós hibát nem talált a kocsin csak köteledett.

A második alku nélkül vitte, meg sem próbált alkudni 😁.

2 nappal később az első felhívott, hogy akkor megvenné 🤣🤣.


Azért adtam el, mert 5 éves ugyan olyan típusra cseréltem.

2023. nov. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én pl. mindig kijavittattam de beleuntam a tréler, szálloda, szerviz háromszögbe.
2023. nov. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mert olyanok, mint én.

Folyton kell buzerálni valamit, erre a legjobb az autó.

Ha már minden ki lett cserélve, és csak megy, az halál unalom.


Valaki írja:

"Mert egy régi autón örökké cserélni kell valamit, ezt meg azt megjavítod, jövő héten elromlik valami más."


Túl sokat nem értesz az autókhoz, nekem van egy 32 éves opel is, állítóm még az eredeti féltengelyekkel megy. Persze lóg, mert marha nagy tűrést megenged az akkori gyártás. Ha kicserélem, csak élvezhetőbb lesz, de megy így is még sokáig.

2023. nov. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az autó állapotán kívül kismillió oka lehet, hogy eladja.
2023. nov. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!