Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért vesz egy csomó ember...

Miért vesz egy csomó ember azért autót hogy havonta max. 100 km-t guruljon vele?

Figyelt kérdés

Mindig ilyenekkel szoktak előhuzakodni hogy "lehetnek sürgősségi esetek. Pl.: valakit be kell vinni a kórházba szülni."

Őszintén nem hinném hogy ez egy olyan mindennapos probléma lenne.

Persze tudom én hogy drága a benzin és így akarnak spórolni de kb. minden más költség meg állandóan fennáll, akár használod az autót, akár nem. A súlyadót ugyanúgy be kell fizetni, a kocsi attól még amortizálódik hogy nem használod (még ha nem is annyira), a kötelező biztosítást ugyanúgy fizetni kell, meg asszem a benzin sem áll el az örökkévalóságig az autóban, és így tovább és így tovább.

Szóval végképp nem értem hogy ha havi max. 3-4x megjáratod az autót akkor már miért nem lehet egy az egyben tömegközlekedésre váltani.



2021. szept. 16. 16:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
82%
Most az a bajod, hogy nem akarják neked eladni a keveset futott autókat, vagy az, hogy havonta 3-4 alkalommal miattuk lesz 5m-el hosszabb a dugó?
2021. szept. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Mivel én tömegközlekedés párti vagyok csak kíváncsi vagyok hogy miért néznek rám egyesek ilyen bizarr tekintettel amikor közlöm velük, hogy engem nem érdekelnek az autók és érdekelne hogy annak mi az értelme amit ők csinálnak (ami ugye a kérdésem tárgya).
2021. szept. 16. 16:14
 3/19 anonim ***** válasza:
80%
Segítesz felpakolni a buszra, villamosra a nagy bevásárlást?
2021. szept. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Az biztos nagyon megerőltető lehet.
2021. szept. 16. 16:16
 5/19 anonim ***** válasza:
75%

Sőt, még olyan is akad, aki kéthetente egyszer kigurul a 15 km-re levő telkére.

Közöd hozzá?

2021. szept. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

#5 Az mondjuk tényleg indokolt lehet, hiszen oda másképp nem igazán van megoldva a közlekedés.

Mi közöm van hozzá?

Természetesen semmi csak nem értem hogy ha ilyen apró-cseprő dolgokra használják az emberek az autót akkor miért minket kell hülyének nézni.

2021. szept. 16. 16:20
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem nézi hülyének a tömegközlekedő embereket. Neked van üldözési màniàd.
2021. szept. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

"4/7 A kérdező kommentje:

Az biztos nagyon megerőltető lehet."


Bizony. 15-20 kiló termék+banyakamion nem gyerekjáték, és fel kell ráncigálni magas lépcsőkön, szűk ajtón át.

És nem egyszer tele buszra, villamosra.

2021. szept. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
17%
kár, hogy 2021-ben nem lehet online vásárolni ugye (hehe)
2021. szept. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Tegyük föl, veszek magamnak egy autót.

Sem a vásárláshoz, sem az üzembentartásához nem kérek tőled sem véleményt, sem anyagi támogatást.

Erre te megállapítod, hogy hülyének nézlek.


Na ez hogy jött össze??? :O

2021. szept. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!