Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem unjátok amikor egy autó...

Nem unjátok amikor egy autó hirdetés fele az idős mamáról/papáról szól ?

Figyelt kérdés
Őszintén kit érdekel kié volt a kocsi ? Jó legyen és kész. Azt hiszik ez valami érték növelő ? Külön irritáló mikor még regény is van hogy 1948-as születésű idős úriemberé volt, így élte életét stb stb
nov. 25. 17:00
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Az pont hogy hátrány, sohasem szoktak karbantartást végeztetni rajta. Persze vannak kivételek, de akkor is. Kuplung leégetve, stb. Állapota számít, nem a tulaj.
nov. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Koplárovics Béci ***** válasza:
55%
Amikor legutóbb autót vásároltam, akkor nem a kínálat legalját néztem. Ott nem ez volt a jellemző.
nov. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen korrekt, így legalább tudom, hogy ezt a hirdetőt nem fogom felhívni bármilyen jónak tűnjön a járgány.
nov. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Meg amikor azt írják, hogy női tulajdonostól.. 😄 édesistenem.

Akkor ezt most vegyük előnynek?

Nők nagy része (tisztelet a kivételnek) oda se figyelnek rá, kuplung kezelésről meg ne is beszéljünk.

nov. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%

Az én Volkswagen Golf V 1.9 pd tdi autóm előző tulajdonosa egy doktornő volt aki csak hétvégén használta, így csak 199999 km volt benne amikor vásároltam.

Mentem vele azóta 20000 kilométert, azalatt csak a kuplungot, kettős tömegűt és a vezérlést kellett cserélni, más baja nincsen, ki megy a világból csak tankolni kell.


Igen is vannak jó vételek nem minden kamu ami jól hangzik!

nov. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Oké de nem mindegy ki vezette ha jó ?
nov. 25. 22:01
 7/10 anonim ***** válasza:
61%

#4-es vagyok. Igen ez igaz, az én autóm egy öreghölgy fogorvosé volt, (nem volt megemlítve, hogy ki használta:D ) 10 éve van már nálam és máig tökéletesen működik (lekopogom) és nagyon szeretem.

De amúgy én csak leírtam, hogy általában azt nagyon sokan hozzáírják mintha az olyan nagyon fontos szerepet játszana, hogy hölgy vagy úr használta az autót.

nov. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Akkor továbblapozol más hirdetésre.... mindenki úgy hirdet ahogy szeretne.
nov. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
De igen kva uncsi már nézz meg m3 autópark videót ahol Tibike mindig jön hogy 37-es születésű osztrák hölgyé volt blablabla könyökömön jön ki már.
nov. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
68%

A legrosszabb az amikor női tulajt írnak.

Na az az autó se kellene nekem soha, mert egy nő még ki se takarítja, nem hogy leszervizelné, szervizeltetné.

nov. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!