Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mikre érdemes figyelni kezdő...

Mikre érdemes figyelni kezdő robogósként?

Figyelt kérdés
Néhány hónapja megvan a B kategóriás jogsi, és szeretnék venni egy robogót. A keret kb 300 ezer ft. Mikre érdemes figyleni a vásárlásnál, és a karbantartásnál? Van valami konkrét modell amit javasoltok?

nov. 27. 09:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Mire hasznälnäd? Väros, földut, napi max 15-20 km, vagy inkäbb 60-80? mekkora vagy, magassäg, suly?

En most egy Kymco agility city 50 4t-t hajtok, vagyok 100 kilo, meg 185 centi magas. egy kicsit szük nekem a motor, de meloba järni 2x10 km pont eleg es eszik 2,6l-t 100on. 50 a vege de azt 2 szemellyel is gond nelkül tudja...

nov. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nagyrészt városi használatra lenne, napi 10-15 km.

(180 cm, kb 65 kg vagyok)

nov. 27. 13:14
 3/4 anonim ***** válasza:
probälj ki többet is, pl piaggio, aprilia peugeout, sym, kymco honda suzuki es vedd azt ami szämodra a legkenyelmesebb.
nov. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
4 ütemű 50-es robogót ne vegyél, gyenge, nem beszélve életveszély 40-el kerregni miközben mindenki 15 centire előzget téged, aprilia sr 50, yamaha aerox 50 malaguti f12. Ezek a leggyakoribbak, ami azt jelenti, hogy könnyen találsz hozz alkatrészt, nem mellesleg megbízhatóak.
dec. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!