Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek mennyiért tudnám...

Szerintetek mennyiért tudnám eladni az autóm?

Figyelt kérdés

Sajnos fizetős zónát bővítenek, épp bele esek, viszont állandó címem meg nincs, hogy itt parkolhassak tovább ingyen, mert albiban lakom 🥲


De egyébként sem használtam már nagyon az autót az utóbbi hónapban, szerintem tökre meglennék nélküle.


Az autó:

Ford Fiesta 1.3, 2005, navy kék. 178 ezer km, magyarországi, vidéki volt egész életében, velem jött fel Pestre ahogy énis felköltöztem nemrég. Ez a 70 lóerős láncos vezérlésű, egyébként kis fürge, városban egész szépen lehet vele haladni.


Számlával tudom igazolni az alábbiakat (ez mind 2 hónapja se volt):

-Olaj és szűrőcserék

-Új Bosch akkumlátor

-2 stabilizátor

-alsó gömbfej

-motor billenésgátló

-új kipufogó

-új 2 rugó elől

-új ködlámpa


Manuális klímás, minden rendben van vele, én nem vettem észre rajta hibát ezeken kívül, át is volt vizsgáltatva amikor ezeket cseréltettem.

Műszaki is 1 hónapja lett újítva a szervíz után.


Az autóra úgy költöttem, és úgy készítettem fel, hogy még hosszabb távon marad velem, csak ugye már nem lesz a parkolás megoldható, vagyis csak olyan macerával amit nekem már nem ér meg :/ (pl 5 utcával feljebb parkolás)


Minden működik rajta ami van, centrálzár, távirányítós kulcs, hátsó ablak fűtés stb stb, rozsda nincs, sérülések sem, csak idővel járó jelek.


Nem minden áron eladó, nem sietek vele igazából.

Ahogy néztem hasznaltauto.hu-n, 600 körül megy a használhatók allja, szerintem az enyém egész jó állapotban van, és több mint 250 ezer rá lett költve. Ahogy néztem ezzel az évjárattal, motorral, hasonló km-el vannak fent 1 millió környékén is, sőt


Én azt bár már nem látom annyira reálisnak, hisz egy 18 éves fiesta, kétlem, hogy valaki ennyiért vesz ilyen picike kisvárosi autót.

Valahol a kettő között félúton?


Válaszokat előre is köszi 😊

Egyelőre csak érdeklődöm, ha sikerülne megoldani a parkolást lehet megtartanám inkább, ezért se raktam még ki. Illetve az 1 év biztosítási bónusz miatt érdemes lenne kihúzni márciusig? 🤔



nov. 27. 10:34
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
Megnezed hasznaltauton mennyiert hirdetik.
nov. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
600-650k max
nov. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha van rá vevő 700-ért, ne variálj, add oda azonnal.
nov. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Soha nem szabad a ráköltött összeget elkezdeni ilyenkor matekozni, mert nem térül meg.


Felszereltség (Fresh, Comfort, Sport, Trend, Cool, Ghia, ST, nem tudom mik voltak még) és az állapot, ami majd mérvadó lehet az árazáskor.


Feltehetőleg nem egy keresett típus, aki nagyon sokat kér érte ő inkább ráér az eladással, nem fontos, nem kenyérre kell. Elviszik idén, jövőre, mindegy neki.

nov. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
Nem hirdetési oldal
nov. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ha van ideiglenes címed akkor adnak parkolási engedélyt. Persze ez önkömányzattól függhet. Nem írtad a kerületet.
nov. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#6 14. ker. Én legutóbb amikor megnéztem, úgy rémlik csak állandót fogadnak el.. :/


Az jó lenne ha tényleg így lenne, a főbérlőtől kikönyörögnék akkor egy tartózkodási bejelentést :)

Amúgy nem tudom a tulajok miért félnek annyira a bejelentésektől, hisz tulajként bármikor ki is jelenthetnek...

Sok olyat ismerek ahol nem engedik bejelentkezni az embert, eddig nálunk sem volt ez opció.

nov. 30. 14:31
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi mégegyszer mindenkinek, volt azóta egy termosztátház csere is, és végül 1,5 hétnyi hírdetés után elment 730k-ért.


Elég sokan jelentkeztek érte egyébként, meglepődtem mennyien keresik a Fiestákat.

Ezt csak azért írtam ide le, hátha valaki mostanában idekeveredik és segít ez a sajátját beáraznia. Egyébként 800k feletti összegért hírdettem, hogy legyen helye az alkudozásnak és mindkét fél úgy érezze jól jár, és ennyiért is elég sokan jelentkeztek.

febr. 25. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!