Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Benzines autóm van, de úgy...

Benzines autóm van, de úgy alakult, hogy napi 120 km-t kellene ingáznom munka miatt. Érdemes eladni, és egy dízelt venni?

Figyelt kérdés

A mostani egy Suzuki Vitara 2016 1.6 120 LE

Ez mennyire alkalmas ingázásra?



2023. júl. 3. 11:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Számolni azért csak tudsz?
2023. júl. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
22%
ez egy suv ez csak terepre alkalmas , ingázásra én egy v8as scaniát vásárolnék
2023. júl. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted egy autó mire való?
2023. júl. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan nem értem egyesek fejében hogy fogalmazódhat meg egy ilyen primitív kérdés.

Fogod a jelenlegi átlagfogyasztásodat, kiszámolod hogy mennyi üzemanyag megy el így havonta. Aztán megnézed hogy egy dízel kb mennyit fogyaszt, és ugyanígy kiszámolod. Nem atomfizika.

Amúgyis miért ne lenne alkalmas ingázásra? Egy szívóbenzinnek is az a legideálisabb ha hosszú távon, üzemmeleg állapotban használod.

2023. júl. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Gázszett beépítése hamar megtérülne, és akkor nincs fejfájás (+extra költségek) autó csere miatt. Csak egy ötlet. Amúgy igen, megérné, illetve homlokfelület (fogyasztás) miatt én “földszintes” típust néznék. Dízelből mik jöhetnek szóba, néztél már valamit? Netalántán a bejáratott autószerelő milyen márkához ért legjobban?
2023. júl. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!