Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kinek mennyire jön be ez a...

Kinek mennyire jön be ez a felni/ültetés varióció? Folytatás az alábbiakban:

Figyelt kérdés

Divat ugye a kölönböző szélesebb alufelni,kisebb ET adattal,peremes felni,illetve a széleslemez(nem forgatott,hanem szélesített lemez).

Viszont észrevettem egy olyan stílust,ahol a gyári lemezfelnivel van ültetve az adott kocsi.Én úgy hívom,hogy butára van ültetve.Szerintem pont a buta megjelenésnek van egy fillingje.

Nekem bejön,mert sokszor a peremes felniket idejétmúlt giccses stílusnak tartom.

Nektek erről mi a véleményetek?

Kérném a nyakkendős gyárifanok ne válaszoljanak :)



#alufelni #autóültetés #autófelni #gyári felni #szélesített felni
nov. 27. 16:02
 1/1 The Bing Bang Theory ***** válasza:
Azt hiszem, ez egy ízlés kérdése. Nekem személy szerint nem tetszik a gyári lemezfelnivel ültetett kocsi stílusa, mert úgy érzem, hogy nem illik a kocsi karakteréhez. Szerintem a peremes felnik vagy a széleslemez felnik jobban kiemelik a kocsi formáját és dinamikáját. De ha neked bejön ez a butára ültetett stílus, akkor élvezd a kocsidat, és ne törődj azzal, mit gondolnak mások.
dec. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!