Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit gondoltok arról, ha...

Mit gondoltok arról, ha valaki úgy hirdet autót, hogy nincs kitakarítva a belseje?

Figyelt kérdés

Mondjuk akkor nincs is értelme megnézni, mert ha a kitakarításra sincs igény, legalább a meghirdetés során, akkor más egyéb is elvolt hanyagolva rajta? Ez nem alapvető lenne?


[link]



nov. 27. 19:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem ez nem az a kategória, ahol nagyon érdekelne bárkit a tisztaság.
nov. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Elég redvás, de ettől még műszakilag lehet jó állapotban.


De nem baj, majd egy nepper megveszi 200 ezerrel olcsóbban, 10-ért kitakaríttatja, te meg megveszed az eredeti ár felett.

nov. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Én hengerfejezni, gyűrűzni, kuplungot cserélni szoktam a szarjaimon, takarítani.....na azt soha.

És tényleg, a takarítás a sok elmeroggyantnak fontosabb, mint hogy meg van gyűrűzve a motor.

A takarítást látja, a kompresszióméréshez hülye.

nov. 28. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van a kérdezőnek!

Ezentúl csak úgy szabad fölrakni a hirdetést, hogy:

"takarítatlan redvás ótvar autó eladó"

Aki nem így teszi, azt meg kell büntetni. 🤔

nov. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
#13 Mondjuk aki arra nem veszi a fáradtságot, hogy eladás előtt legalább nagyjából kiganézza a kocsit, hogy ne álljon benne vastagon a retek, az valószínűleg az egyéb karbantartásokat is pontosan ugyanúgy intézte.
nov. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!