Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Geo leragadás lehet?

Geo leragadás lehet?

Figyelt kérdés
vettem 2 hónapja egy 1.9cdti 150 lóerős opel astrat. elég jó erőben volt, elvileg egy chip is van rajta, ami hivatalos opel műhelyben került rá külföldön, de ebből nem tudom mi az igazság. 2-3.-ban elég kellemesen beletolt az ülésbe, 4.-ben is szépen megindult, tényleg jól ment. egyszer kicsit megjajtottam egyesből úgy hogy felpörgettem az alapjáratot, és utána azt vettem észre hogy gyengült az autó. nem úgy reagált a gàzra mint előtte, jóval magasabb fordulaton kezdett el húzni, és jóval gyengébben mint előtte. 2 napja kicsit meghajtottam hogy forogjon magasabb fordulaton, és 180-nál letiltott az autó, és bedobta a szervízlàmpát, nem volt ereje. újraindítottam a motort, a szervízlámpa eltűnt és újra a régi erejében van az autó. meg is lepődtem, mert azt hittem hogy elszállt benne valami alkatrész azért tiltott le. most ugyanúgy alulról húz mint amikor megvettem, bàr nem mindig, de az esetek 90%-ában. van hogy beülök elindulok az autóval és jól húz, aztán pl megállok egy lámpánál és induláskor újra lomhábbnak érzem, de aztàn megint erősnek. nem tudom hogy használták előtte, azt tudom hogy az eladó eladásra vette, és nála szinte csak àllt fél évet egyhelyben. üzemenyagaból csak omw dieselt tettem bele, az utolsó 4 tankolásnàl meg super dieselt. szerintetek a leírtak alapján mi lehet? ha a geo van leragadva, pàr hosszú út magasabb fordulaton helyre tudja tenni?
nov. 28. 14:22
 1/1 A kérdező kommentje:
ja, még azt elfelejtettem hogy miutàn 1-esből rajtoltam vele, utána mint ha megtorpant volna gyorsításkor főleg 4.-ben ha 100 körül nyomtam neki egy padlót akkor torpant egyet. most volt egyébként vezérlés, és olajcserén szűrőkkel együtt
nov. 28. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!