Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi okozza ezt a hibát? (Télen)

Mi okozza ezt a hibát? (Télen)

Figyelt kérdés

Hideg motornál.

Vagy csinálja, vagy nem..


Fiat punto 2, 1.2 és 8 szelepes motor.


Gyújtást ráadom, teker, ugrálnak a mutatók, villognak a műszerek, nem indul. Van, hogy csak egyet huttyan és elmegy az áram.


Újra gyújtásra teszem és beindul.



De van olyan is, hogy beindítom és lefullad, aztán újra be kell indítanom. De ilyenkor nem tekerészik.


Akkumulátor töltése 14v felett és 15 alatt. Nem járó motornál kb 13.5v


Indítózás közben nem tudom.. nincs segítségem.


A rádió gyújtás nélkül bekapcsolható, az időt mutatja kikapcsolva. Én kötöttem be, 2 éve.


Nyáron kutya baja az autónak. Mindig azonnal indul.



nov. 28. 16:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Fellazult testkabel kotesi pont vagy gyujtaskapcsolo a tippem.
nov. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de nem hinném, hogy ezek a bajok csak télen vannak. Az viszont igaz, hogy a kulcsot ki tudom húzni bármikor, járó motornál.
nov. 28. 16:34
 3/8 A kérdező kommentje:
Amint írtam, nyáron minden oké. Pedig a fellazult testpontok nyáron is lazák, a gyújtáskapcsoló pedig (gondolom én) ugyanúgy viselkedik nyáron is. 3 éve rossz az autó télen. Nem most jött elő ez.
nov. 28. 16:35
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem feltetlenul, meg tud viccelni a homerseklet. A gyujtaskapcsolo meg minosegtol fuggoen kulon allatfaj.
nov. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Autovillamossagi szakember tudna segiteni rajtam?
nov. 28. 17:26
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne tippelj hanem nézd meg.
nov. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mit? 😆
nov. 28. 17:43
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerinted egy autovillamossagi szerelo mit csinal?

Toltest mer, testpontokat ellenorzi, felcsiszolja, akkusarut megtisztitja, gyujtaskapcsolot teszzeli. Ezekkel kezdi.

De ezeket te is megnezhetned, elvegre nalad van az auto. Ahelyett hogy ide irkalsz. Mondhatni semeddig sem tart.

nov. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!