Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol vehetek premium gumit nem...

Hol vehetek premium gumit nem online fizetessel hanem utánvétel(el) ?

Figyelt kérdés

Ma majdnem belefutottam egy külföldi oldalba, kamu kommentek és értékelések stb.. aztán egy helyen láttam hogy többen is panaszkodtak, hogy rossz évjáratú gumikat kuldenek és nem hajlandóak visszavenni, kommunikálni, stb…


Ezek közül vásárolnék..


Michelin PILOT ALPIN 5 SUV


Bridgestone Blizzak LM-005


Continental WinterContact TS 850P SUV


GoodYear UltraGrip Performance SUV Gen-1


Ebben a méretben 300.000 Ft körül lesz a 4db, nem akarok online fizetni, pont azért mert ha kifizettem onnantól ha valami nemjó, rohanhatok a pènzem után..



nov. 29. 21:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Árukeresőn keresel olyat ahol van bolti átvétel/kiszállítás utánvéttel, tele van ilyenekkel. Gumis műhelyekben is szokott lenni.
nov. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Külföldi oldalakat dob be és fosok hogy lehuznak.
nov. 29. 21:35
 3/13 anonim ***** válasza:

Utánvétellel a sok rossz tapasztalat miatt magyar webáruház ilyen értékes árukat mint prémium gumiabroncs nem szállít!


Ne a webáruházakat szidjad, nem ők tehetnek arról, hogy a magyarok nagy része olyan, hogy megrendel valamit utánvétellel, aztán meggondolja magát hogy mégse kell, nem mondja le a rendelést és nem veszi át, vagy csak azután mondja le a rendelést, hogy az eladó feladta postán. Ez azt eredményezi hogy az eladónak csak vesztesége lett az eladásból, a postaköltséget fizetheti a terméket pedig nem adta el. 4 darab gumiabroncs postaköltsége darabonként legalább 2000 Ft!

nov. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hogy csinálod, én beírtam árukeresőre az egyiket amit említettél, megnyomtam egy random boltot és egyből ott volt az utánvét.
nov. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
4# akkor linkeld
nov. 29. 22:33
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Mivel méretet nem adtál meg, így nehéz pontos választ adni, de tessék. Konkrétan kimásoltam az egyik márkát, amit megadtál és az első weboldal.

nov. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Igazad van, itt csak annyi a gond hogy a normal ára 70k/db, itt pedig 85k/ db ami bőven 20%+ … na m1 ha nincs más megveszem itt.


Egyébként 235/55/18

nov. 29. 22:53
 8/13 anonim ***** válasza:

Na így már könyebb.


Tessék:

[link]


[link]


[link]


[link]

nov. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Gumi ok.hu

Sikerült utánvét te vásárolni, 73k/db :) Kosz

nov. 29. 23:23
 10/13 anonim ***** válasza:
Szívesen :)
nov. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!