Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha még soha nem motoroztam...

Phep kérdése:

Ha még soha nem motoroztam viszont gondolkoztam az "A" kategóriás jogsi letételén így vezethetnék sportmotort? Vagy előtte kismotorral kell gyakorlatot szerezni így egyből nem is engedélyezett a komolyabb motorokkal való közlekedés egy kezdő számára.

Figyelt kérdés

dec. 1. 18:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A kategóriával a kártya kézhezvételétől azt vezetsz, amit akarsz
dec. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Csak azt vezethetsz.
dec. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Rutin,tapasztalat nélkül felülsz egy sportmotorra,akkor meghalsz.De legalább élményteli,szép halálod lesz.Arra azért figyelj,másokat ne ölj meg.
dec. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Kezdjük ott, hogy hány éves is vagy? Mert "A" kategóriából is 3 van, és csak ha betöltötted a 24 évedet, akkor mehetsz egyből olyan jogsira amivel bármekkora motort vezethetsz.
dec. 2. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Aki igazi férfi az 1000-es sportmotorral kezd.
dec. 2. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

5. Az igazi férfi nem itt kérdezi meg hanem van önálló döntése.

Sose tudnék úgy motort meg autót se venni hogy más mondja meg hogy nekem mi a jó.

dec. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Egy igazi férfi, küzdősportol és motorozik.
dec. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A horgászat küzdősportnak számít? Küzdelem az időjárással,rossz utakkal,rafinált halakkal,versengés a jobbnak tartott helyekért...
dec. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
en eletemben nem ultem motoron, de leraktam az “A korlatlan” jogsit es vettem egy 600-as sportmotort. Nem tudom mi ez az orokos obegatas, nem egy agysebeszet vezetni, a 600-as nem is egy vadallat kategoria. Motorozasnal sem maga a motor a veszelyes, hanem a forgalom es a forgalmi helyzetek, es videokat elnezve a neten a legtobb motoros baleset pont azert van mint az autos, mert hulyek az emberek a forgalomban…
dec. 3. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Vezetni nem agysebészet. Csak ha mondjuk megibdul a hátulha vagy megcsúszik kanyarban. Na akkor nem mindegy min szereztél évek alatt gyakirlatot és magabiztosságot.
jan. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!