Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez tényleg a legjobb választás...

Ez tényleg a legjobb választás ebben a kaszniban? Mármint a motor

Figyelt kérdés
dec. 1. 19:39
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
dec. 1. 19:39
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen.
dec. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem ér ennyit az tuti, még titkol is valamit, hogy a rendszámot letakarja.
dec. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 nemaRendőrség ***** válasza:
100%

@3

Nincs rajta regisztrációs matrica és pont 2 évig él a műszaki.

Most lett behozva, a képek készítése alatt még nem volt rendszáma

dec. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Alapelvem, hogy aki kitakarja a rendszamot, az rosszban santikal.
dec. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Fele autót rendszám nélkül hirdetik. Kitakarva.


Mégis mit titkolhat az eladó ha úgyis lekerül a lepel a rendszámról? Gondolkodjunk már....


Sokan azért hirdetik kitakarva, mert meglátják, h más is úgy hirdeti. Gondolják, hogy abból gond nem lehet ha kitakarják.

Az árakat én is sokallom, de sajnos ez van ha valami nem Renault, meg kell fizetni...


Lehet keresni olcsóbbat, jobbat lehetőleg vas megyében, vagy a környéken, de ugyse talál az ember....



[link]


[link]



[link]


[link]

dec. 2. 11:10
 7/11 anonim ***** válasza:
#6 Gondolkodj már, például az előéletét nem tudod lekérdezni, ha a helyszínen tudod meg a rendszámát. Visszatekerték az óráját, nemrég balesetben volt része, nem volt rajta még biztosítás sem fizetve, lopott, ezért körözik, nincs forgalomban, nincs rajta műszaki stb stb. Ezt mind nem tudod meg biztosra, ha nem kérdezed le megnézés előtt. Nagyon sokszor kizáró tényezőként kiderülnek dolgok ha le van kérdezve az autó JSZP-n. Ezért meg sem nézek egy letakart rendszámos autót. Titkol valamit.
dec. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

GONDOLKODJ MÁR!

Ki az az idióta aki megveszi úgy, hogy odamegy és üzletet is köt?

Nem magadból indulj ki!


Én ha elmegyek autót venni, akkor lefotózom a motor, alvázszámot, rendszámot. Majd hazajövök és ahol csak tudom lekérdezem. Majd ha megfelel, egyeztetek az eladóval, hogy mikor vigyük el az általam megjelölt helyre állapotfelmérésre. Ha ezen megfelel. Megkérem az eladót, hogy vigye el eredetvizsgára. Ennek a költségét természetesen tisztázom, hogy akkor fizetem ha minden ok. Ennyi... Persze van több olyan ismerősöm is aki kinézett neten kereskedéses, rendszám nélküli autót. Utalt foglalót, majd vonatra ült és elment az autóért. Sikerül az ilyeneknek jó üzletet kötni, nekem nem!!

dec. 2. 13:11
 9/11 anonim ***** válasza:
#8 Ez mind szép és jó, de hány hónap/év mire jó autót találsz ilyen módszerrel és nem viszik el előled? :) Hányan nem küldenek el a fenébe? :)
dec. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Inkább fizetek többet egy autóért, mint, hogy bukjak sokat!

Így a köcsög nepperek nem nyúlják le, én pedig biztosra megyek.

Az állapotot amúgy is meg kell fizetni.

Nem lehet másról hallani ilyen témában, mint, hogy beleugrottam, megbántam ühü, brühü. Mit tehetek.... Egyébként van egy olyan lehetőség, hogy az ember ad fel hirdetést, hogy ilyen, olyan autót vagy bármit keres és így csak ő látja az eladó autót, bármit.

dec. 2. 13:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!