Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy opel f Astra 2000èvj.1...

Van egy opel f Astra 2000èvj.1.4benzin Eddig nem csinálta csak most de hazza sem tudtam hozni menetközben be dadogot mintha nem lenne benne benzin le parkoltam le állítottam utánna már be sem indult pörgetni perget de nem indul ?

Figyelt kérdés
Gyújtáskor ad olyan hangot mintha be indulna de mèg sem indult

dec. 1. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha dadog inditaskor, akkor benzinbaj. Eldugult a benzinszuro elso korben. Az a legolcsobb, amig az nincs rendben, ne engedj mast csinalni, mert a szereloknak vannak penz-szoro otleteik.
dec. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
elfogyott a benzin tesó
dec. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

nem !én szerintem a gyujtás vagy aksi megadta magát a figyi nincsen kigyulladva valami a muszerfalon

El kell vinni autószerelöhöz

Egér szétrágta a kábelt ottan ahol élsz vagy a munkahelyeden? Én csak tippelek

dec. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálam is ez volt egy hónapja az F Astránál. Miután az Orlennél tankoltam. Arra gondoltam, hogy piszkos volt a benzin, mert nagyon lassan és szakaszosan jött a kútnál, és lehet, hogy az aljáról szívogatta a piszokkal együtt. Az volt a jelenség, hogy menet közben kihagyva nagyokat rántott. Ha épp álltam (pl. lámpánál), akkor le is állt, de pár próbálkozás után beindult. Aztán vagy 5 km után már egyáltalán nem indult be, el kellett vontatni. (De szerencsére pont a ház elé tudtam gurulni, mikor végleg leállt.)

Igazából nem lett meg a hibája. A szerelőnél volt vagy 3 hétig. Benzinszűrőt meg gyertyákat cserélt, meg még ki tudja, miket csinált, jó sok pénzbe került. De bármit csinált, nem azonnal javult meg tőle, hogy azt lehetett volna mondani, hogy ez a hiba. Egyszerűen csak elkezdett menni, előbb csak pár másodpercre, aztán tovább. Azóta már mentem vele párszáz km-t, és jó.

dec. 2. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azért annyira nem tud soha eldugulni a szűrő hogy semmit ne engedjen át.

Más lesz ott.

dec. 2. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!