Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autó lenne a jó az...

Milyen autó lenne a jó az alábbiakra? 4 személyes, nagyon kis fogyasztás, Suzuki nem lehet, majdhogynem futár használat, tehát szinte csak város rövid távokra.

Figyelt kérdés
Gondoltam Grande Punto 1.3 Mjet, Vw csoport 1.4 pdtdi, Toyota 1.4 D4d.
2023. dec. 3. 13:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Mennyi a keret?
2023. dec. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Suzuki wagonr...jajj bocsánat, legyen akkor Opel Agila
2023. dec. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
Peugeot 206 1.1 HFX
2023. dec. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem a presztízs miatt nem akarok Suzukit, hanem mert régebben volt Stift a családban aminek hihetetlen jó motorja volt de egyébként nagyon útáltam, most is van Wagon R de azt sem szeretem. Nem akarok sokat rá szánni 1-1.2 körül.
2023. dec. 3. 13:50
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor bármilyen kisebb kompakt, Corsa, Polo, Ibiza, Fabia, Yaris, Jazz stb.
2023. dec. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kár mert annál olcsóbb és megbízhatóbb autó nincs. Nálam szóba sem jöhe tmás márka csak a Suzuki. De ahogy gondolod mindenki azt vegyen amit szeretne, sok sikert.
2023. dec. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Vennék pl Sx4-et, az bejönne, vagy Jimnyt de sok km van bennük és irreálisan sokat kérnek értük. 3-400e van sokSx4-ben és 1.5 misi.
2023. dec. 3. 13:59
 8/10 anonim ***** válasza:
Pedig a régi a nissanok is jók. Nekem volt suzukim valóban g@ci jó és megbízható de rohadt gyenge a kasztni, kényelmetlen és szélérzékeny.
2023. dec. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Peugeot 206-okat is nézd meg.

1.1 benzin, vagy 1.4 hdi, esetleg gázos ha van a közeledben gázaitó szervíz.

2023. dec. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
VW up, Seat Mii és Skoda Citigo - a legfapadosabb 3 ajtós változatokat már megkapod ennyiért. Ezeket a 2000-es évek eleji járgányokat, mint a Corsa, SX-4 meg 206 meg inkább felejtsd el gyorsan - nagyon rosszul öregedtek, pláne dieselell. Esetleg Ford Ka, Renault Twingo II, Toyota Aygo/Peugeot 107/Citroen C1 érdemes még nézegetésre, de utóbbiakból is inkább a 2. generációt kéne már nézni, ha nem akarsz nagyon szívni. Ha feltétlen nagyobb kell, akkor esetleg Mitsubishi Colt, kettes Skoda Fabia kombi vagy hármas Renault Cliótól felfelé - de igazából ezek eléggé ellenjavaltak, ha tényleg a lehető legminimálisabb üzemeltetési költségre vágysz rövid távorka.
2023. dec. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!