Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 250 lóerős autó után hogyan...

250 lóerős autó után hogyan szokjam meg a 110 lóerőset?

Figyelt kérdés

Ikrek születése miatt kénytelen voltam a feleségem nyomására eladni a korábbi autómat és venni egy másikat ami nagyobb és mellé még sokkal gyengébb, egyszerűen ver a verejték amikor adok neki egy kis gázt akár városban akár országúton és az előző autóhoz képest semmit nem csinál.. nagyon megbántam, hogy belementem ebbe de a gyerekekkel érvelve meggyőzött feleségem, viszont most mindig keserű szájízzel megyek bárhova..


(Az sajnos nem volt opció, hogy megtartsam a másikat is és még vegyük egy másik jobb állapotú autót is mivel házátalakítás is nem rég volt és teljesen kiköltekeztem..)


Gondolom idővel majd megszokom ezt és "elfelejtem" milyen volt a másik érzésre?!


dec. 4. 15:25
1 2 3 4
 1/36 anonim válasza:
63%
Milyen volt? Milyen lett?
dec. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
76%
A 110 lóerős is tud menni 180al. Gyerekkel meg miért is kellene rallyzni?
dec. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
78%

Simán csak lúzer mazsola vagy.

Én évek óta eltudok járni egy 70 lóerőssel és semmi probléma nincs.

dec. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
75%
Add el, egy igazi férfi nem vezet 110 lóerős autót.
dec. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:

#1


2014-es BMW 330d


Az "új" meg egy 2020-as Ford Kuga

dec. 4. 15:41
 6/36 A kérdező kommentje:

#2


Nem mindig van velem a gyerek.. és nem rallyzni akarok de érzetre teljesen más.


3


Ezzel gondolom vicces akartál lenni, nem arrólt szólt a kérdés, hogy nem lehet közlekedni vele vagy akár 70 lóerőssel, de majd ha egyszer lesz neked is valami jobb autód amit éveken át hajtasz akkor neked is fura lenne visszaülni a mostaniba.

dec. 4. 15:43
 7/36 anonim ***** válasza:
23%
Van suvban is erős, báttya.
dec. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
76%
Hagyd el az asszonyt és a két koloncot, azt vegyél igazi autót. 🤣 Vagy sz@rd le a kocsit és élj a családodnak/családoddal és nőlj fel. 😉 Mire nem elég a 110 lóerő, nem bírod a Tescóból hazavinni a cuccokat, vagy nyàron nem megy le a Balcsira?
dec. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:

#7


Korlátolt volt a rákölthető összeg, mivel a házra is folyamatosan kell költeni..

dec. 4. 15:46
 10/36 anonim ***** válasza:
78%
Éles váltás, de azért szerintem élhető.
dec. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!