Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 250 lóerős autó után hogyan...

250 lóerős autó után hogyan szokjam meg a 110 lóerőset?

Figyelt kérdés

Ikrek születése miatt kénytelen voltam a feleségem nyomására eladni a korábbi autómat és venni egy másikat ami nagyobb és mellé még sokkal gyengébb, egyszerűen ver a verejték amikor adok neki egy kis gázt akár városban akár országúton és az előző autóhoz képest semmit nem csinál.. nagyon megbántam, hogy belementem ebbe de a gyerekekkel érvelve meggyőzött feleségem, viszont most mindig keserű szájízzel megyek bárhova..


(Az sajnos nem volt opció, hogy megtartsam a másikat is és még vegyük egy másik jobb állapotú autót is mivel házátalakítás is nem rég volt és teljesen kiköltekeztem..)


Gondolom idővel majd megszokom ezt és "elfelejtem" milyen volt a másik érzésre?!


2023. dec. 4. 15:25
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
76%
#27 Nem relevans osszehasonlitas. Relevanciaban es racionalis leptekben, barmit vesz helyette, az gyenge lesz.
2023. dec. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
76%

off

#30 Az agglegeny elet meg a boldogsag nem kovergalnak egyik iranyba sem egymassal. Hazassagban, gyerekekkel a nyakon is rengetegen mennek tonkre, sot.

on

2023. dec. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
76%
Hozza szoksz idővel
2023. dec. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
88%
310 le Cupráról váltottam 136 lóerős Sportagere. Ráadásul benzinről dízelre. Átérzem. Én egy idő után rájöttem mennyivel felszabadultabb érzés hogy nem összeszorított farpofával kell felmenni a padkára vagy nem ér le a kocsi alja egy kicsit kavicsos úton, nem fáj annyira ugyan az a kátyú a 16-os 55-ös profilú kerékkel mint azelőtt a 19-es 35össel. Vannak azért előnyei is…
2023. dec. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
82%
"Új" kugából (CX482) nincs 110Le-s Ezt csak úgy halkan jegyzem meg.
2023. dec. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
62%
Pár év múlva majd veszel valami játszós autót :)
dec. 5. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!