Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Üdv! Blue print féktárcsa...

Üdv! Blue print féktárcsa tapasztalatok?

Figyelt kérdés

dec. 4. 19:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Én nem tudom mi ez az alaktrész márka fétis egyeseknél.



Megveszed azt ami nema legdrágább, de lehetőleg nem is a legolcsóbb és kész.


Milyen tapasztalatot vársz?

lesz majd aki azt írja hogy két utcányit s e tudott menni vele annyira elkopott? Vag y esetleg hogy egyszer megvette azt 20 éve azzal jár mert nem kopik?


Ne vergődj, vegyél valamilyen féktárcsákat azt annyi:)

dec. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tehát akkor mindegy, hogy milyen autót vesz az ember és milyen alkatrész kerül bele. Csak ne legyen se olcsó se drága és vagy jó lesz vagy nem. Köszönjük Emese ;)
dec. 4. 20:53
 3/5 anonim ***** válasza:
16%

pubi, van 10 féktárcsa, mind a 10 et más gyár gyártottta de mind jó az autódba.


Mit vergődsz ezen?


Ha ennyire rá vagy gerjedve vedd a legdrágábbat, azt amugy is az ilyen bírkáknak tartják az alkatrészboltban, mert van aki azt hiszi hogy a drága csudajó, az olcsó meg hazsnálhatatlan.


De gondolom nem állsz ugy anyagilag hogy megvedd a legdrágábbat azért vereted itt magad ezzela kinai féktárcsával:D

Ugyanis az amit itt kiírtál egy kinai "termék" de nyugi a 20 éves autodba jó lesz az is.

dec. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem kínai, hanem Angliában gyártják és jó minőségű, felső kategóriás.


[link]

dec. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Eddig ezzel a márkával szűrőknél találkoztam. Azok eléggé alsó-polcos árszintűek, nem mertem kipróbálni. Ettől persze még lehet jó. Féktárcsát általában nem egy-két évre vesz az ember. Ezért se mertem kísérletezni vele. Drága márkás tárcsával már jártam meg. Azt soha többet! De volt ellenpélda is: Zimmermann márka, ahhoz képest, hogy nem volt drága, meglepően jó. Jól fog, nem vetemedik, nem rozsdásodik, nem nyikorog.
dec. 5. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!