Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Elég sok rosszat lehet olvasni...

Elég sok rosszat lehet olvasni a Remsa spanyol féktárcsa és fékbetétekről, szerintetek az olcsó kategóriában meg szabad venni?

Figyelt kérdés
StarLine és a Hans Pries-nél azért csak jobb választás igaz?

2017. jan. 6. 11:49
 1/10 A kérdező kommentje:

Inkább a Remsa fékbetéteket ócsárolják úgy vettem észre.


De egy új olcsó Remsa féktárcsa és egy gyári VW betét (fékbetétek amúgy is megvannak már) kombináció csak nem lenne rossz?

2017. jan. 6. 12:23
 2/10 anonim ***** válasza:

Remsa/Roadhouse (ugyanaz) fékbetét egy igen erős közepes kategóriájú fékbetét. Messze nem prémium kategória, de ne is csúcskategóriás autóhoz akard megvenni.

Én még nem találkoztam negatív véleményekkel (persze simán előfordulhat, de köpködtek már ATE, Textar, TRW más OE kategóriás betétekre is).

A mi autószerelő partnereink nagyon szeretik (nem csak az ára miatt!), kb. az eladások 50%-át (darabszámra vetítve) ezek teszik ki.

Féktárcsákhoz nem tudok érdemben hozzászólni.

2017. jan. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Pedig rengeteget negatív kommenetet lehet találni fórumokban, de szinte csak a fékbetétre panaszkodnak. Nagyon nyúlik a fékút, egy Brembo-hoz viszonyítva. Nyílnem nem egy kategória, de azért pár méteren sok múlhat azt el kell ismerni.


Így van jelölve a minőségi osztályuk webshopokban:

StarLine (3 csillagos)

Hans Pries (3 csillagos)

Remsa (4 csillagos))

2017. jan. 6. 12:32
 4/10 A kérdező kommentje:
Nyílnem=Nyílván
2017. jan. 6. 12:33
 5/10 A kérdező kommentje:
Nyílván=Nyilván
2017. jan. 6. 12:33
 6/10 anonim ***** válasza:

Én egy fórumot találtam, ahol egy Megane-os fikázza a Remsa-t, ezeken viszont dicsérik:


[link]


[link]

2017. jan. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Én több helyen is láttam rosszat róla.


Inkább Meyle Germany-ra esett a választás 20%-al került többe.

2017. jan. 6. 19:44
 8/10 anonim ***** válasza:

2es Textarra köpködni? Érdekes... Nekem csak azért szólt a Toyota szerelőm, hogy szerinte túl jó és felesleges a kocsiba.

Olcsó fajtának az is lehet baja, hogy csikorgó hangot ad fékezéskor. Korábbi kocsimnál megjártam így nagyon zavaró volt hallgatni...

2017. jan. 7. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ebben még talán gyári VW van, csak már rozsdás (műszakin biztos nem nézik jó szemmel), de a minimumméretet még meghaladja. A felülete kissé barázdás ugyan, de nem vészes.
2017. jan. 7. 14:26
 10/10 anonim ***** válasza:
Én a Seat cordobámba Remsa fékpofát és féktárcsát tettem fel. Teljesen rendben van, jól fog a fék és nem lágyul a tárcsa sem. Első fékbetét szintén Spanyol de nem Remsa. Az eladó mást ajánlott, egy drágább tipust.
2017. szept. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!