Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha veszek egy autót amin...

Ha veszek egy autót amin friss műszaki vizsga van, és szereltetek rá vonóhorgot, újra le kell az egész autót vizsgáztatnom, vagy be tudják jegyezni utólagosan forgalmijába persze miután felülvizsgálták ?

Figyelt kérdés

dec. 7. 15:41
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Újra kell vizsgáztatni. Meg legalább kiderül, hogy mennyire reális rajta a műszaki ;)
dec. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Hivatalosan kéne, én biztos nem vizsgáztatnám azért. Ezért szokták vizsga előtt feltenni
dec. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Vizsga előtt tetesd fel és együtt elmegy .
dec. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Én 6 hónapos vizsgával vettem a kocsim, építkezés miatt kellett a vonóhorog, felrakattam és csak 1,5 év után vizsgáztattam le, ahogyan alapból vizsgázott volna.

Senkit sem érdekelt, pedig fix fajta volt.

A legjobb az volt mikor árultam a kocsit és kérdezték miért rakattam fel... Szinte sokkolta a népet az építkezés :)), ez a réteg olyan mint a 20 éves új autó vásárló.

dec. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%
4. Ez kb olyan, mint ha valaki állandóan piásan vezet és még se kapták el soha.
dec. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha még nem vetted meg, akkor beszélni kell az eladóval. Ami friss vizsgás hirdetés, azon jellemzően lejárt már a műszaki, és akkor viszik el ha megveszed. Szóval ha szólsz, hogy kéne kanóc, akkor vizsga előtt be lehet időzíteni. Ha valami 15+ éves kocsi, nézhetsz bontott horgot, csak a plakett/matrica legyen rajta és beírják jellemzően, valamivel úgy olcsóbban kijöhet a történet.
dec. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
49%
Nem kell rakd fel nyugodtan kutyát nem fogja érdekelni. 2 év múlva majd igen.
dec. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!