Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » E-betűs rendszámos, ideiglenes...

E-betűs rendszámos, ideiglenes forgalombahelyezést meg lehet hosszabbítani jelenleg?

Figyelt kérdés
Ha igen, hogy kell intézni és milyen költséggel?
2010. okt. 21. 12:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudom, hogy az E betűs rendszámot egyszer adják ki, fél évre szól, ha lejárt, forgalomba kell helyeztetned az autót.
2010. okt. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
fél év után lejár és be kell fizetni a reg.adót vagy intézel hozzá P rendszámot.
2010. nov. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Meg lehet hosszabítani, csak kurv@ drága kb 70-80e
2010. nov. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hol? Az meg, hogy drága-e? Hát ami drága az a regadó.
2010. nov. 22. 17:33
 5/5 anonim ***** válasza:
74%
Attól függ mire. Én pár hete kérdeztem egy dízel golf 2-re a reget, akkor mondták h 150 körül lenne. Mire alapból rajta van az e rendszám az bőven 100e felett van, és még meghosszabítani 70-80e félévente. Ilyen szinten nem éri meg, de egy olyan autóra amit itthon nem lehet millió alatt venni, és kinti papíral megvan 500-ból, arra megéri
2010. nov. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!