Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes-e 125-ös 2T robogót...

Érdemes-e 125-ös 2T robogót 50-es "papírokkal" használni, vagy könnyű vele lebukni?

Figyelt kérdés
Sokszor hallottam, hogy érdemes egykissebb 125-ös 2t robogót,aminek van 50-es "testvére" segédmotorként használni, pl. Aprilia s 125/50 yamaha aerox stb. Könnyen észre veszi a rendőr, megéri ezel próbákozni?

dec. 14. 17:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez rendőrfüggő, aki ért hozzá, tuti lebukás.
dec. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem érdemes, de már sokszor lelett írva.

Ha bármi baleseted lesz , te leszel a hibás és mindent neked kell kifizetni a büntetésen felűl.

[link]

Kimondottan célirányosan vadásznak rájuk.

dec. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Például az én környékemen kutyát nem érdekli. Legfeljebb akkor lehet baj ha balesetbe kerül az illető.

Ahogy hallottam vannak olyan helyek ahol céltudatosan vadásszák az ilyeneket.

dec. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem erdemes.

Az 50es tökeletes varoson belul, varoson kivul meg en nem mennek motorral mert veszelyes, hiba 125-os vagy nagyobb.

dec. 15. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Budapesten lakom, itt nem tudom mennyire harapnak erre, tekintve, hogy itt minden 4. robogó 125/50-es. azért lenne nekem jó egy erősebb, mivel 120 kiló és 2 méter vagyok, így a gyengébb gépek nem nagyon bírnak el.
dec. 15. 16:17
 6/11 anonim ***** válasza:
egy a-a1es jogsi nem kerül milliokba, ezert nem is ertem hogy miert kell mindig a kiskaput keresni. en egy 50es 4tvel järok, hegyvideken a 190 centimmel es 110 kilommal. mindenhova odaerek vele.
dec. 21. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

50-es aerox sem egy gyenge gép, egy ratyi Honda Dio-hoz képest szinte repül. Régen kb a lőtéri kutyát nem érdekelte, de manapság gázos az "illegális tuning" az utóbbi időben nagyon rászáltak.

Ha nagy robogó kell vizsgázz le rá és vegyél rendszámosat. Egy kocsihoz képest még így is olcsóbb. És nem b@szogathatnak.

dec. 21. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nälunk a rendörautoban van mobil Dyno rendszeresitve, ugyhogy ha kiszed kb azonnal kibukik, hogy nem csak 50el megy a gep...
dec. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Le lehet bukni akár az első napon, és olyan is van, aki hosszú ideig simlizik lebukás nélkül.

A kérdés nem megválaszolható, vagy vállalod a rizikót vagy nem, de nem is a rendőr a legrosszabb, ha lebuksz.

Nem csak a jogosítvány kategóriával történik csalás, hanem a biztosítással is.

Azt már leírták, hogy baleset esetén, ha te vagy a vétkes, minden költséget rád hárít a biztosító, ha vétlen vagy, akkor meg nem fizet semmit, de még egy egyszerű lebukás esetén is beleköthetnek a biztosítási csalásba.

dec. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Alex Fly ***** válasza:
Nme érdemes. Persze akinek a tisztessege éa becsülete ennyit ér, az úgyis megteszi...
dec. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!