Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egerben milyen fogalmi vizsgáz...

Egerben milyen fogalmi vizsgázni? Nehéz? Könnyű?

Figyelt kérdés
..

2023. jún. 10. 12:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Eger egy 50 ezres város ahol nagyon egyszerű forgalmi helyzetek vannak. Előnye az hogy könnyű vizsgázni viszont a hátránya hogy nagyobb városokban utána megy az izzadás.


Én is Egerben tanultam és ha ott vagyok inkább pihenni járok. Az utóbbi időben rengetek táblát és burkolati jelet felújítottak ami nagyon jó de úgy tudom aki csinálta elment az önkormányzattól. Nyilván ha valaki dolgozik az nem jó...


Zónában egyenrangúak a kereszteződések (soha nem kapsz elsőbbséget) rengetek az alárendelt út, lámpás kereszteződés, új utakon körforgalmak.

2023. jún. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egyes, egy véleményen vagyok veled
2023. jún. 10. 15:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem vizsgáztam még Egerben, de alapvetően nem lehet nehéz. Nincs túl sok bonyolult csomópont.
2023. jún. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én sem ott vizsgáztam, de hallottam ottani vizsgázóktól, hogy van pl. országúti vezetés is, azaz mehet a vizsga Felsőtárkányba is.

Amúgy a 4 sávos kivételével olyan nagyon nagy forgalmú utak nincsenek is, a szokásos dolgokra figyelj: jobbkezes utca, egyirányú utcából kanyarodás, biciklisek, gyalogosok, stb. Oktatód biztos elmondja, hogy mik a necces helyek, vagy amikért szeretnek buktatni.

2023. jún. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!