Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen 50-es motort ajánlotok,...

Milyen 50-es motort ajánlotok, városi közlekedésre, 120 kilómhoz és 2 méteremhez?

Figyelt kérdés
Nemrég lett meg a B kategóriás jogosítványom, Budapesten szeretnék egy ilyen rohangálós 50-es motort, ami engem elbír, és azért élvezetet is ad. Eddig egy malaguti f12-t használtam, ami nem az enyém volt, az egészen jól ment alattam. Nézegettem ezt, aprilia sr és yamaha aeroxot, illetve ezeket 70-es hengerrel. Gondolkodtam még enduro/supermotorokban, pl aprilia rx/sx 50 stb. Ezen kívül talán egy 125/50-es 2T robogót venni. Ti mit választanátok? A keret az max. 300 000 ft

dec. 15. 17:42
 1/2 anonim válasza:

Bár nem robogó. Írtad az endurot.

Én Yamaha DT80-t javasolnám, hogy nézd meg.

Több évtized Simsonozás mellett (ami alatt csináltam napi 250-300 km távolságú túrákat is) kis ideig volt szerencsém DT-hez is.

Nekem tetszett...

dec. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Semmilyet....
dec. 16. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!