Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Legegyszerűbb sima 1.6 szívó...

Csóróvagyok kérdése:

Legegyszerűbb sima 1.6 szívó benzines autót vennék. Opel Meriva tapasztalat valakinek? 2003-2006 évjárat. Hibái? Előnyei?

Figyelt kérdés
Köszönöm aki ír.

dec. 17. 07:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
63%

Nem akarok a vágyaidba gázolni


De az opel nem a megbizhatóságáról híres

Idősebb korukban mind olyan 1-2 havonta szervizbe kell hordani féle autók.


Volr opelem, nagyon régen is amikor még az "Opel sosem kop el" féle mondás nagyon divatos volt(Opel kadettE) azt is utáltam volt g astram az is egy förmedvény volt olajzabáló lomha szar autók ezek idősebb korukban.


Én nem javaslom neked, de te tudod.

dec. 17. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
😮😮😮
dec. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

[link]


Itt néz szét báttya!

dec. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
1... Nem a dízelekre gondolsz?? Pont ezért akarok legegyszerűbb szívó benzinest, abban mit kell havi szinten javítani??
dec. 17. 10:11
 5/13 anonim ***** válasza:
Kérdező, hasznos cikk amit 3mas linkelt, viszont olvass akkor az adott típusról népítéleteket.
dec. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
66%

Az opeloknál öregen elöjön minden nyavaja


Átég a hengerfejtömités, szarok a szenzorok, emiatt a gyújtás szar. trafók meghalnak sürün, orrán száján dől az olaj. olyan bosszantó hibák vannak amita szerelők is csak totoznak. pl egyenetlen alapjárat stb...


Az opelek nagyon szeretnek szerelőhöz menni


Én mikor kb 20 éve megszabadultam az opelemtől, megfogadtam hogy opelt soha többé.

Mindig baj van vele, és idősebb korban olyan nagyon elavult hatása van, szar anyagokból van összeragazstgatva,

Nem német autó benyomását kelti az az igazság

dec. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Sokan azt felejtik el, ezeket se a végtelenségre találták ki, és rengeteg a tekergetett órás, elhanyagolt vacak.

Tegnap olyan dobféket szedtem szét egy autón, ami a 20 év alatt sosem volt.

Na úgy is nézett ki.

Már a f.szom tudja mennyi dobféket szedtem szét életemben, mindig rám maradnak, mindenki csak használni akarja az autót 0 forintból.

De alkudozni azt nagyon tudnak, különböző dumákkal, hogy ezt meg azt kell rákölteni, meg nem hiszik el, mi van cserélve.

dec. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Jobban jársz egy suzukival is akár. Van egy rokonomnak g astrája. Most van benne 180ezer. Na ő megbecsüli az autót, vigyáz rá nem nyomja ki a szemét. Még is pályán eltört neki a dugattyú...pár százezerbe belekerült a javítás. Nekem vele egy idős nissanom van, több mint 300ezerrel(de anno nézegettem g astrakat is). Én nem vigyázok annyira a kocsira és rendszeresen kinyomom a szemét. Olyan 290ezer környékén fáradt el a légtömegmérő és az alsó felső jeladó, amit kicseréltünk ugyan úgy márkásra és azota is teszi a dolgát. Az olajat már eszi, de mivel más gondja nincs így ezt lesz@rom.
dec. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Akkor ilyen alapon semmilyen kocsit se érdemes venni!! A Mazda rohad, a francia autó szar, a Volkswagen hajtókarcsapágy problémás, a Fiat szervó hibás. 50 milliom nincs új kocsira!! Nem hiszem el, hogy minden Meriva szar!
dec. 17. 11:30
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem szar minden autó és a legkevésbé sem kell újat venni.
dec. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!