Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi koppan kuplung felengedésko...

Mi koppan kuplung felengedéskor 2 és 3-as fokozatban? Volvo v50 1.6 d

Figyelt kérdés
Alsó és váltó oldali tartó bakokat kicseréltem. Sokkal lágyabb lett az alapjárat is, szakdtak voltak a bakok. Mit nézzek még meg? Olyan mintha valami terhelésváltáskor oda koppanna valaminek. Anyós oldali hidraulikus bakon nem látok olajszivárgást, azt nem cseréltem. Tippek, ötletek?

#kuplung #bak #koppanás #Motortaró bak #Billenésgátló
dec. 17. 09:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül fogsz szivárgást látni. A közepét megnyomkodva lehet érezni, hogy milyen állapotban van, ha hibátlan akkor púpos, ha már fárad akkor a púp összeesik, de benyomva még érezhető ellenállás, ha totál szar akkor be is van esve, vagy ha nincs, akkor benyomás után úgy marad.


Továbbá az alsó bakot hogy cserélted? Két része van. Egy kisebb és egy nagyobb. Sok esetben csak a nagyobbat cserélik, de hiába, ha a másik is szar.

dec. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Erre gondoltam én is a hidraulikus bakkal kapcsolatban.. Elég puha a teteje...az alsó bak hogy 2 részből áll, ez új nekem.
dec. 17. 10:21
 3/4 A kérdező kommentje:
A 2 literes dízel verziónál áll 2 részből az alsó bak. Ez 1.6-os dízel.
dec. 17. 10:24
 4/4 anonim ***** válasza:
1.6-nál is két részes.
dec. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!