Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bio etanolt ha keverem a...

Bio etanolt ha keverem a benzinel mondjuk 10 liter benzin hez 1 liter bio etanol akkor ugyan ojan lesz mintha sima benzinel menék és nem kell semmit se át álitanom?

Figyelt kérdés
Halotam már ojanokat h kivégzi az egész hengert és azért igy csak gazdaságosabb lenne egy 125-ős crm-be teném.
2010. okt. 21. 19:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
50%
Inkább tanulj meg írni te retardált idióta.
2010. okt. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ez a baj, hogy a jogsit nem kötik IQ szinthez.
2010. okt. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nem azért írtam h a helyesírásomba kössetek bele. Egyébként lehet h nekem nagyobb az IQ-m mint neked csak ha gépen írok egyáltalán nem figyelek a helyesírásra, amúgy 4-es vagyok nyelvtanból. És én legalább nem vagyok akkora paraszt h egyből le idiotázak valakit. És ha lehet a kérdésre válaszoljatok.
2010. okt. 21. 19:31
 4/18 anonim ***** válasza:

"a gépen írok egyáltalán nem figyelek a helyesírásra"

Én se figyelek, de mégis sikerül helyesen írni...

2010. okt. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Az a helyzet h én régen meg tanultam gyorsan írni és ha helyesen akarok írni fél órát keresem mondjuk a hosszú í-t, vagy rövid ö-t. És én gépen ezért nem írok helyesen csak hogyha oda figyelek. De a kérdésre még mindig nem válaszoltatok.
2010. okt. 21. 19:43
 6/18 anonim ***** válasza:
Nincs szánalmasabb, mint a magyarázkodás...
2010. okt. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
De legalább én nem vagyok egy bunkó paraszt. És mi van akkor ha magyarázkodok. Úgy kűlőnősen a ti véleményetekre nem adok az ijenekben. Én csak azt szeretem volna h válaszoljatok a kérdésre de látom ez az oldal már csak azért van h bele kősenek amit ír valaki és inkább ez a szánalmas.
2010. okt. 21. 20:02
 8/18 anonim ***** válasza:

Te mond, 14 évnél idősebb vagy? Mert nem hinném.

Főleg a nyelvtan 4-essel kérkedés a legszebb dolog :)

2010. okt. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

"Úgy kűlőnősen a ti véleményetekre nem adok az ijenekben."

Akkor mégis mi a bánatnak tetted fel a kérdést, ha leszarod a véleményünket?

2010. okt. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Szerintem hagyjuk az egészet ha nem értitek meg h a kérdésemre szeretnék választ. Amugy felőlem olthatok ahogy csak akartok ha ez tesz boldogá titeket. Sajnos ez az oldal már nem arról szol h segitsenek egymásnak az emberek hanem h kibe tudnak bele kőtni.
2010. okt. 21. 20:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!