Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha a kocsiba 2 ezer forintokat...

Ha a kocsiba 2 ezer forintokat tankolgatok akor jobban eszi a benzint, mintha mondjuk 6-7 ezreket tanolnék? Arra gondolok hogy nem mindegy, ha 3-4 liter benzin lötyög a tankba vagy mintha 10-11 liter

Figyelt kérdés
2011. márc. 24. 14:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Szigorúan elméleti szinten nézve ilyenkor kevesebbet kellene fogyasztania, hiszen könnyebb az autó.
2011. márc. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Maximum tényleg annyiban befolyásolja a fogyasztást mint ahogy az előző válaszoló leírta!

A motor mindig ugyanannyi benzint szív amennyire épp szüksége van!

2011. márc. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Akkor van gond, ha az üzemanyagszivattyú a tankban van, és folyamatosan kevés az üzemanyag (pl. ha állandóan tartalékon jársz). Ilyenkor előfordulhat, hogy a szivattyú levegőt szív be, vagy a tank alján összegyűlt szennyeződés kerül a rendszerbe, tönkremehet.

Én nem vagyok szerelő, de az figyelmeztetett erre engem.

2011. márc. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
a tankban nekem már ment tönkre szivattyú mert addig hajtottam ameddig csak 1 csepp is volt benne. 160e ftba volt a csere
2011. márc. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
30%
Ti olyan hülyék vagytok. Szerintetek az dobja meg a fogyasztást, hogy 7 kg üzemanyaggal több van benne, vagy akár csak egyetlen megállás is a sokkal több tankolás miatt, ahol másfél tonnát kell megállítani majd újraindítani tök fölöslegesen. Melyik az üzemanyagigényesebb? Olyan szűklátókörűek vagytok apukám...
2011. márc. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
0%
Azért komoly logikával rendelkezhet a kérdező... Hány éves vagy? 10?
2011. márc. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
92%-nál van a lényeg. Ha centized a benzint nagy rá az esély, hogy egyszer kifogy. Párszor eljátszod és annyi az üa. pumpádnak, mivel állandóan folyadékot kell szívnia.
2011. márc. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
15%

Köszönöm a lepontozást. Ebből is látszik mennyire ostobák vagytok :)


Ja és ezt is le lehet pontozni, kb nem érdekel :P

2011. márc. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz baja, csak ne fogyjon ki. Régi autóm van, nem szeretném eladni, de amióta ilyen drága a nafta csak kb havi 2000 ft-ért tankolok bele, csak akkor megyek, ha kedvem van, és ha villogni kezd a lámpa, tankolok kicsit.
2011. márc. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

én felpontoztalak

amikor olvastam a kérdést, már arra gondoltam, amit leírtál 56%-os, egyetértek veled

2011. márc. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!