Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jobban gyorsul az autóm az új...

Jobban gyorsul az autóm az új rádiótól, ez lehetséges?

Figyelt kérdés
Volt egy öregebb fejegységem, amit lecseréltem újra. Hihetetlen, de jobban gyorsul az autóm ettől. De tényleg. Észrevehető a különbség. Fogjátok sokan a fejeteket, én sem akarom ezt elhinni. Nem halucinálok, minden nap vezetem az autóm, és nem történt motornál semmilyen változtatás. Egyébként egy 1.9-es SDI-ről van szó. Nem trollkodok, magyarázatot keresek erre az esetre.

dec. 18. 20:37
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
És plusz dolog, ha kikötöm a rádiót, akkor ugyan olyan mint eddig. Amint bekötöm jobban húz a kocsi....
dec. 18. 20:38
 2/23 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Ezek szerint lehetséges
dec. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Magyarázatot keresek
dec. 18. 20:49
 4/23 anonim ***** válasza:
90%
Védesd le mint liszencet és drágán áruld.
dec. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
84%
Placebonak nevezik.
dec. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
76%
Az a amgyarázat, hogy unatkozol így este.
dec. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon ki akarnék találni valamit, akkor azt mondanám, hogy a régi zárlatos volt és letethelte a generatort.
dec. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Köszi utolsó <3

Megpróbálom mégegyszer, hogy kikötöm, aztán úgy... Ha valóban ez okozza, akkor hidat verek. Ismétlem, nem troll a kérdés.

dec. 18. 22:40
 9/23 anonim ***** válasza:
Persze tudjuk hogy nem az. Kár hogy a trolloktól is csak ennyi telik már.
dec. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Jó, valóban, troll kérdésnek tűnik, de nem vagyok autószerelő, sem az elektronikához nem értek. Valóban lehetséges, hogy tévedek, de szeretnék erre a kérdésekre olyan válaszokat kapni, melyek megválaszolhatják a jelenséget. Én is csak arra tudok gondolni, hogy a régi rádióm sok feszültséget vett le, ezáltal a motor nem kapott annyit vagy nem tudom....

Légyszíves kerüljük már ezeket a troll válaszokat, valóban szeretnék rájönni a hibára.

dec. 18. 23:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!