Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autókba hol lehet kapni...

Autókba hol lehet kapni ugyanolyan csavarokat mint amik benne vannak olcsón?

Figyelt kérdés
Mert hogy egy csavar 1000 ft legyen az kész abszurdum.
dec. 21. 00:25
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

Csavarbolt.

Ha valami spéci csavar, akkor bontottan.

dec. 21. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Bontó
dec. 21. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%
Hasonlókat tudsz csak venni olcsóbban.
dec. 21. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
47%
Átlagos csavarokat, vagy akár illesztett csavarokat is, bármelyik barkácsboltban, csavarboltban, szerelvényboltban kapsz. Speciális csavarokat, például excenteres futómű állító csavarnál csak a gyári játszik, de sok autóban nincs is ilyen, amelyikben van ott is legtöbb esetben 2, max 4. Annál több már ritka. Aki meg ennyit nem tud kifizetni, az ne autózzon.
dec. 21. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen csavar. Van amit nem lehet pótolni mással. Pl: hengerfej csavar ha annyiba kerül akkor sajnos ez van.

Ha szabvány csavar akkor csavarboltban kapható, ha nem akkor úgy is megmondja, hogy nincs ilyen.

dec. 21. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%

Hát, van olyan történet, hogy pl egy vízpumpán lévő feszítőgörgő csavarja az erősen gagyi kategória, és kibír 1 meghúzást....

10.9-re cserélve egész más lett a képlet.

Szóval nem mindig feltétlenül az a jó csavar, ami a gyári.


"Aki meg ennyit nem tud kifizetni, az ne autózzon."


Aki meg nem tud másképp megoldani problémát, csak pénzzel, szerintem az se....

dec. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Na igen, vannak ilyenek...

Nekem kettőstömegű lendkerék egyik imbuszos csavarját sikerült kicsit elnyalatni, gondoltam veszek egyet... Aha, aztán megláttam az árát 😂😂

Inkább kifaragtam, hogy nagyobb imbusszal jó legyen.

dec. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az hogy kinek mi olcsó vagy mi drága az relatív. Vannak olyan spéci csavarok amik sajnos nem olcsóak mert nyilván speciális kialakításúak, anyag összetételben is jónak kell lennie, és annak azért el kell kérni az árát, de cserébe lehet a büdös életbe nem fogod már lecserélni ameddig egyben van az autód. A másik az hogy ilyenekre nem szabad sajnálni a pénzt főleg ahhoz ami vigyáz az életedre hogy ne essen szét alattad az autó. Ez sajnos ilyen.


Csavarboltok zömében kapsz akármilyet vagy beszerzik neked ha úgy van. Ha speciális csavar kell mondjuk hengerfejhez azt inkább autóalkatrész üzletekben keresd. Lehet bontóba is venni csavarokat jóval olcsóbban de azok kegyetlen lutrik, kitudja mi milyen állapotban van már. Lehet ránézésre kiváló, de kitudja hogy anyagában mennyire ótvar.

dec. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#6 öntvénybe azért is kell puha csavar, hogy ne szakadjon ki a menet. Kivéve, ha valaki mindent nyomatékkulccsal húz meg, annak mindent szabad :D
dec. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!