Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem húz az autó úgy ahogy...

Nem húz az autó úgy ahogy kéne turbo nyomás gond?

Figyelt kérdés

Van egy golf 3 1.9tdi 66kw-os autóm nem rég vásároltam és ha 3 ezer felé megy a fordulatszám le tilt túltölt a turbo. Levétel nélkül hozzá lehet férni a wastegate állításához esetleg mert minden jó azon kívül és egy fiatal srácé volt az autó és nem kizárt, hogy hozzá piszkált.

Van hozzáértésem és műszaki érzékem, hogy ennyit meg tudjak csinálni szóval a nem segítőkész emberek legyenek szivesek a közelgő ünnepek tekintetében nem ócsárolni. Köszönöm aki esetleg meg tudja mondani, hogy muszáj-e levenni a turbot vagy elég a csöveket meg max a szivoházat eltávolítani esetleg ha már le kell venni mivel érdemes tisztítani a kormot belőle



dec. 21. 15:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

" Van hozzáértésem és műszaki érzékem, hogy ennyit meg tudjak csinálni "

Akkor hajrá.

dec. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A magyar mentalitás minek szóltál hozzá ha a kérdésre nem válaszoltál szerencsétlen!
dec. 21. 21:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Na akkor ez meg is lett tárgyalva, ünnepek után irány a szerviz.
dec. 25. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerencsétlen csak te vagy , minek írod hogy van hozzá értésed és ennyit megtudsz csinálni.

Nézz a tükörbe te műszaki zseni.

dec. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Arra írtam ha le kell szerelni meg vissza akkor meg tudom csinálni szánalmas, hogy bele kell állni az emberbe egyből inkább te nézz a tükörbe mert úgy látom van akkora képed, hogy a Dunába mosakszol meg reggelente.
dec. 25. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!