Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan zajlik egy forgalmi...

Hogyan zajlik egy forgalmi vizsga? Nagyon nehéz átmenni ?

Figyelt kérdés

Mi történik ott mit kell csinálni hogyan történik ez az egész ?

Holnap lesz az első fogalmi vizsgám és nagyon izgulok hogy mi fog történni miket kell nekem csinálnom? Nagyon nehéz lesz ?

Ha megbuktam akkor át kell ülni az anyós ülésbe vagy akkor mi történik? Hogyan tudom meg hogy vége lett a vizsgának? Mit lehet ilyenkor csinálni hogy ne izguljak a vizsgán?


19L



dec. 21. 19:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Az oktatód nem mondta el?
dec. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Sz@r ügy, ha már a vizsga előtti este azon agyalsz, hogy mi a teendő bukás esetén.

Inkább azt kérdezd, hogy sikeres vizsga esetében mennyi idő múlva kapod meg a kártyát?

dec. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vezetni kell.
dec. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Húzol egy vizsgaútvonalat, egy manővert és egy parkolást, azokat kell majd megcsinálni. Elindulásnál egy fékpróbával kezdesz. Utána végigmész az útvonalon és megcsinálod amiket húztál. Ha nem vétesz balesetveszélyes hibát, akkor átmész, ha vétesz vagy túl sok kis hibát vétesz, akkor megbuksz.
dec. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

"Holnap lesz az első fogalmi vizsgám"


Mi az, hogy az első? Már előre úgy készülsz, hogy meg fogsz bukni?

dec. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Első 10 percben: adminisztráció, útvonal+feladatok kihúzása, autó ellenőrzése.

A maradék 50 perc ugyanúgy zajlik, mint bármelyik óra, csak a hátsó ülésen figyel a vizsgabiztos. 10 kisebb hibát követhetsz el, súlyosabb hibáknál azonnal bukó.


"Ha megbuktam akkor át kell ülni az anyós ülésbe vagy akkor mi történik?"

Ha súlyos hibát vétettél, akkor általában félreálltok és az oktató vezet vissza a vizsgaközpontba. Nekem az első vizsgán egy kisebb hiba miatt buktam, így visszavezethettem.


"Hogyan tudom meg hogy vége lett a vizsgának?"

A vizsgabiztos elmondja.


"Mit lehet ilyenkor csinálni hogy ne izguljak a vizsgán?"

Igazából semmit. Kis izgulás jót tesz. Ha nagyon szorongsz, akkor valami enyhe nyugtató: macskagyökér, kamilla tea stb.

dec. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sikerült végül a vizsga?
dec. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!