Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Van itt olyan ember, aki nem...

Van itt olyan ember, aki nem tudott átmenni a forgalmi vizsgán, még a pótórák ellenére sem?

Figyelt kérdés

Voltatok-e PÁV alkalmasságin? Ha igen, milyen eredmény jött ki?


Illetve volt, akinek már a vezetési órák alatt megmondta az oktatója, hogy ezt nem kéne erőltetni?



2020. nov. 13. 20:00
1 2
 1/15 anonim válasza:
Ne haragudj, hogy ezt mondom, de ha az oktatód ezt mondja ,akkor tényleg nem kellene erőltetni...
2020. nov. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Ne haragudj, de az oktatóm nem mondta, hogy nem kellene erőltetni. :D


Arra lettem volna kíváncsi, hogy ilyen esetben őszinték-e, vagy ugyanúgy behúzzák a pénzt olyantól is, akin látják, hogy nem fog átmenni kb. soha.

2020. nov. 13. 20:10
 3/15 anonim ***** válasza:
0%

Miert mondana az oktatod? Nem o fog megbuktatni. Neki bevetel ha valaki erolkodik … az egy dolog, hogy belul tudja, hogy sosem fog tudni jogosítványt szerezni az illeto.

Mondjuk aki elsore nem megy at es meg PAV-ra is kell menni … en annak soha nem adnék jogsit.

2020. nov. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Értem. Mondjuk elsősorban tapasztalatokra vagyok kíváncsi.


Egyik ismerősöm elsőre megbukott egy figyelmetlenségen (de nem okozott balesetveszélyt), másodjára átment, most tök jól vezet. Akkor ő se vezessen, mert nem elsőre lett meg?

2020. nov. 13. 20:26
 5/15 anonim ***** válasza:

Negyedikre lett meg. Pont az első előtt derült ki, hogy apukám gyógyíthatatlan beteg. Szétestem agyilag. Éreztem is a teljesítményemen. Rágörcsöltem, hogy sikerülnie kell. Emiatt rontottam. A 4.- re úgy mentem, hogy nem érdekel mi lesz.

Szkadt az eső, országutat húztam, de átmentem, mert nem görcsöltem rá.

Dízelen tanultam, itthon egy brnzines öreg kocsi van. Lent fog a kuplung a padlónál. Fura volt megszokni. A keresztapámmal szoktam gyakorolni (1 hónapos a jogsim) ő nagyon jól vezet. Azt mondta ügyes vagyok... A szerencsén is múlik, ki hányadikra megy át. Semmivel nem kevesebb az aki sokadjára, mint aki elsőre. És ezt akkor is így gondolnám, ha elsőre átmegyek.

2020. nov. 15. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

5. Köszönöm a választ!


Nagyon erős vagy, ilyen lelki megterhelés mellett nem könnyű tanulni, főleg nem vezetést, ami folyamatos figyelmet igényel.

2020. nov. 15. 10:06
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Az én oktatóm szerint aki egészséges, az le tud vizsgázni, a kérdés, hogy hány óra gyakorlás kell hozzá. Volt tanulója, akinek 90 óra kellett.
2020. nov. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Ez mondjuk biztató.

Inkább egy 90 órás menjen ki biztos tudással, sok gyakorlással a háta mögött, míg valaki, akinek 29 órája és nagy adag szerencséje volt.

2020. nov. 15. 12:57
 9/15 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok! Én is köszönöm. Nem írják bele a jogsiba, hogy hány óra alatt lett meg!

Ismerek egy kislányt. A vörösketesztnél dolgozik. Max 38 órát fizet nekik a cég. 38 óra után rásegítéssel ment át, de az oktatóm szerint nem tud még vezetni, legalább mégegyszer ennyi kellett volna neki. Láttam egy vezetését, közel a 20. Órához.... Amiket szegény megcsinált... Csodálom az oktatómat, hogy nem mondta azt, hogy itt van vége, keressen mást.


Pl:

Zóna, jobbkezes utcák, de parkolnak párhuzamosan a panelok előtt. Mondja az oktatóm a csajnak, hogy tudod, jobbra tartás van, tehát a jobb oldalon kell menni... A csaj: "de akkor, ha a jobb oldalon menni kell ezek az autók miért állnak?"


Az oktatóm annyit mondott, hogy gondolom itt laknak és itt parkolnak.

Stb.

2020. nov. 17. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
A rásegítéssel mit jelent? :D Lekente a vizsgabiztost? (Bár ilyet nem tervezek csinálni...)
2020. nov. 17. 10:25
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!