Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan tudok Apple Carplayen...

Hogyan tudok Apple Carplayen keresztül YouTube videót lejátszani?

Figyelt kérdés
Minden mukodik, de a youtubeot nem hozza fel, mint opciót. Van erre valamiféle megoldás? Ha megosztom a netet úgy képes a fejegység a wifire rácsatlakozva az appot megnyitva lejátszani.

dec. 26. 08:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem biztonsági okokból nem nyílik meg videó a carplayen. A fejegység csak megjelenít, ezért nem képes megnyitni. Nem tudom, hogy meg lehet-e hackelni valahogy a rendszert.
dec. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]

Nem támogatott a youtube carplayen. Nem véletlenül!

De ahogy a google keresőben láthatod, vannak megoldások.

dec. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mert nem lehet.
dec. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én AndroidAutot használok, de nem hiszem, hogy ebből a szempontból nagy különbség lenne. On-line még nem próbáltam videókat nézni. Telefonra, pendrivera letöltötteket viszont igen. Gyönyörűen lejátssza, egy feltétellel: a kéziféknek (elektromos) behúzott állapotban kell lennie. Ellenkező esetben fityiszt mutat: a funkció biztonsági okokból letiltva.
dec. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Na vajon miért nem hozza fel....
dec. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát amúgy ezt én sem érten, miből állna úgy programozni, hogy ha áll az autó, akkor működjön, de mondjuk 1km/h sebesség felett letiltaná.
febr. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mert ha állsz a rendőrlámpánál akkor is a közlekedés résztvevője vagy. Ugyanúgy figyelned kell, arrébb kell menni ha jön egy kéklámpás, stb. Meg egyébként is honnan tudná a rendszer hogy te most egy rendőrlámpánál állsz, vagy egy olyan kereszteződésben ahol nincs lámpa és a vonatkozó szabályok figyelembe vételével épp döntést fogsz hozni arról hogy még a kamion előtt kivágódsz vagy kivárod a mögötte jövő sort. És eközben meg megy valami baromság a youtubeon... nettó balesetveszély. Az összes ilyen szerkezetet ki kéne b4szni a kocsikból a p1csába!
febr. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!