Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ma reggel beinditottam az...

Ma reggel beinditottam az autót, erre elkezdett dölni a fust a legbefujokon keresztul. Le akartam allitani, kivettem a kulcsot de nem allt le. Utana lefullasztottam 5. Be de meg az utan is hallottam hogy teker az onindito folyamatosan?

Figyelt kérdés
Utana felnyitottam a geptetot es szinte az osszes vezeték izzot, égett. Fogtam egy kést és elvágtam őket. Szerintetek mi lehet a gond?
dec. 29. 16:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%

Elvágtál minden vezetéket ahelyett hogy levetted volna az akkusarut. Bár... az már kuka volt úgyis.


Valahol valami durva zárlat van. Befészkelő nyestek sűrűn okoznak ilyet például, de más oka is lehet. Igazából nem tudom miket vágtál el, de annak a helyrehozása az alap problémánál is jóval drágább lesz.

dec. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem akár a slusszkulcsnál lévő zárszerkezet is beragadhatott indítózás állásba. Önindító fixen kuka, vezetékek újraforrasztás stb.
dec. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem volt nálam csavarhúzó hogy lelazítsam. + Izzott minden vezeték szóval elég nehéz volt a sztori.
dec. 29. 20:33
 4/11 anonim ***** válasza:

Kamu, kitaláció.

Megnézném, ahogy izzó kábeleket valaki késsel elvág.

De az akkusaru buktatta le egyértelműen. Ha nem csak hátulról, a gyerekülésből látott volna a kérdés kiírója autót, akkor nem írt volna olyat, hogy nem volt nála csavarhúzó, ugyanis az villáskulccsal oldható.

De ha zárlat van, akkor már a gyújtás ráadásakor is tekerte volna az önindítót.

Az egész kusza leírás kitalációra utal.

De adjuk meg a lehetőséget a tisztázásra, kéne egy fotó (bennehagyott exif adatokkal) arról a kiégett kábelezásű motortérről.

jan. 1. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mert szerinted ha nem volt nalam csavarhuzo akkor villaskulcs volt? Mingyart kuldok kepet, aztan varom a bocsanat kerest.
jan. 1. 13:29
 6/11 A kérdező kommentje:
jan. 1. 13:31
 7/11 A kérdező kommentje:
Ha nagyon érdekel, végig videóztam később hogy mindenhol ossze vannak olvadva a vezetékek
jan. 1. 13:34
 8/11 A kérdező kommentje:
Ha pedig ráteszem a pozitív negativ oldalt a helyére. Akkor kattan egyet az onindito mintha ujra inditani akarna de valoszinuleg mar tul gyenge hozza az akksi.
jan. 1. 13:35
 9/11 anonim ***** válasza:

Astra F 1.7 dezső? :D


Nincs mit tenni, végig kell menni a pozitív kábelen és megkeresni hol testel le. Más megoldás nincs erre.

jan. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 krwkco ***** válasza:

"Akkor kattan egyet az önindító, mintha ujra inditani akarna, de valószínűleg már túl gyenge hozzá az akksi."

Vagyis az önindító folyamatosan kapja a pluszt, hogy indítson. Lehet, hogy az önindító reléje be van ragadva. Próbaképpen ki kellene húzni. A másik lehetőség, hogy a vezérlésén van rövdzár. Gyújtáskapcsoló vagy ilyesmi.

jan. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!