Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Astra F Sedan hátsó...

Opel Astra F Sedan hátsó hangszórók mérete?

Figyelt kérdés

Nagyapámtól megkapom az autóját rövidesen ami egy 1996 Astra F sedan.


Messze lakunk úgyhogy nem tudom csak úgy megnézni neki meg fogalma sincs, tudja valaki milyen méretű hangszórók mennek bele hátra? Csak mert tudom hogy gatyák amik vannak benne és előre ugyan megtaláltam mi kell bele hátra nem találok sedanhoz a neten konkrét infót.


Azt tudom hogy a hátsó hangszórók a “kalaptartóban” vannak, de hogy milyen méret azt nem. A kocsit csak majd január közepe fele hozom el de szeretek zenét hallgatni és ezért már minél hamarabb cserélném egy jobbra őket. A rohadvány Swiftem után az az autó egy nagy fejlesztés nekem és amúgy egy alig futott garázsos autó szóval nem bánok rá pénzt költeni



#astra f hangszoro
dec. 30. 22:34
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Ne ez legyen először a fő gondod és ne zenélj amíg nem szokod meg a vezetést.

AZt ráérsz később is bele rakni.

dec. 31. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A hátsókról általában a pakolás miatt törik le a hangszórók vezetéke, vissza lehet őket fabrikálni, nekem is így volt, forrasztás után hibátlanul mentek még sokáig, 31 évesen is.

Méretét nem tudom, de jóval nagyobb, mint az elsők, azok se kicsik.

F astra zenedoboz, gyárilag. :)

dec. 31. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
@1, nem annyira értem ezt a kommentet. 2016 óta vezetek.
dec. 31. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!