Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet a baja a simson...

Mi lehet a baja a simson robogónak?

Figyelt kérdés
A helyzet az hogy kaptam egy simson robogót. A problémája az volt eredetileg hogy csak be kell állítani a karbit. De ha már állítasz megnézed a gyújtást szimeringeket stb. Na itt jöttek elő a problémák a kondi kivezetve de nem akárhogy hanem ilyen 3eres kábelekkel megoldva az egész vezetékelés ( cumm ). Kicseréltem de csak úgy tudtam hogy kisebb vezetékekre cseréltem az összest. Akkor a megszakítót cseréltem le mert kopott volt. Jött az összerakás ill. beállítás a probléma hosszas állítgatás után is az volt nincs rendes alapjárat ill. menet közben tehát terhelés alatt a megszakító nem akar működni meg fullad az egész motor mint ha sok levegőt kapna+ szinte semmi füst nem jön a kipufogóból pedig elég jó keverékkel szoktam menni vele durván ennyi. Várom a válaszokat ( csak semmi olyat hogy dobd a Dunába stb. )
2010. okt. 22. 14:09
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Dobd a Tiszába.


Vegyél egy normális motort. Nekem robogóm van és semmi baja nincs .

2010. okt. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
Motorosnak motor kell, nem robogó. Bocs.
2010. okt. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A válasz annyi h van olyan simson pl enyém is olyan hogyha sokat volt cserélve benne a kondi kikopott a helye az alaplapban és menet közbe kicsúszott és a lenkerék odvágott egyet na tehát ezért van kivezetve, és a fulladást nem tudom h miért van csak ha rángat a motor akkor a kondi a rossz de ha veszem wartburg kondit vegyél 1000 körül van de jobb mint a 300ft os
2010. okt. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
elnézést.én is motoros vagyok! ezt a motort kaptam és túl akarok adni rajta csak nem ilyen állapotban akarom tovább adni!!
2010. okt. 25. 10:03
 5/9 anonim válasza:
a simson robogó az váltós ugy tudom, ezért motornak számít, az 50ccm-s robogók azok szarok mert olyan mint egy elektromos, csak rosszab a robogó mert többe kerül velee menni
2010. okt. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ne kinlódj vele add oda egy szerelőnek rendberakja, azután tegyél tul rajta
2010. okt. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
azt irtad hogy" semmi füst nem jön a kipufogóból " nem jol van beállitva a levegö keverék arány soka a levegő igy alapjáraton is furán "kelletlenül"jár és ezért fullad.Meg probáld ki egy gyertya cserével én ezt használom "Brisk n15yc" nekem ez joh probáldki ha ugy se akkor irdmeg és majd kiötlök még vmit.
2010. okt. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi a választ kiprobálom
2010. okt. 27. 06:01
 9/9 anonim ***** válasza:
nekem ugyan ilyen problémáim voltak és a kondi volt rossz...vegyél bele újat 250V-os 22 microfaradost.
2010. nov. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!