Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a jobb Simson S51B...

Melyik a jobb Simson S51B vagy Aprilia SR50?

Figyelt kérdés
2011. nov. 8. 13:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%
A simson. De ha analfabéta vagy a motorokhoz, és soha nem is szeretnéd megérteni a motorok működési elvét akkor a robogó.
2011. nov. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
59%
Egyet értek az előzővel! Simon, a legfőbb érvem mellette hogy az MOTOR a másik pedig nem!
2011. nov. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
6%

Úgy látom ismét az örökké vitatott kérdés merült fel 1 új formában. Miért is nem motor a robogó tisztelt 2. válaszoló?

Abban igazad van hogy szimónak "motorabb" kinézete van válthatsz stb stb. De megkérdezném én tőled miből is javítgatod mostanában őket? Után gyártott szarokból! Eljárt az idő felettük, ezt el kell fogadni és nem szarozni a másik motoros társat.

36F

2011. nov. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Egyik egy váltós moped a másik pedig robogó, ha nem akarsz mindig olajos lenni akkor Sr(nekem is ilyenem van és soha semmi baja nem volt még). a MOTOR pedig nem 50 ccm-nél kezdődik minimum 250től
2011. nov. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Simson, de inkább vennék egy DT-t a helyedbe.
2012. jún. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
6%

Én nem igazán értem ezt a feltétel nélküli elkötelezettséget az ócska szar NDK-s autók és motorok felé. Jó, az időseket még megértem, ők már nem veszik be a modern dolgokat, de az, hogy huszonévesek lefikázzák a robogókat pl, mert a simson a motor, az hihetetlen számomra.

Nekem volt pár simsonom, ipari hulladékok voltak, nagyon gyűlöltem őket. Az állandóan szereltem, nyakig olajos voltam egy gyertyacserétől, ami egyébként majdnem mindennapos elfoglaltság volt teljesen elvette a kedvem a motorozástól.

Az elég sovány vigasz, hogy bezzeg a simson az a gyártása után 20-30 évvel is motor, a mittudomén Aprilia meg nem lesz az. Ki a tököm akar 20 év múlva 20 éves dolgokat használni? A simson pl 20-30 éve is ugyanekkora fospumpa volt, mint most, csak akkor még volt gyári alkatrész hozzá.

2013. jún. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Patneházi Gábor válasza:
3. válaszoló tudod miből javítom mza-ból meg bontott gyári alkatrészekből
2014. dec. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Patneházi Gábor válasza:

az aprillia sr50 az sr a star rövídítése ez pedig mégegy simson az sr50 is ismerős arc mert azis simson pontosabban simson sr50 az nem motor amin összeér a bokád hanem roller

milyenmár az az elkényeztetett világ

2014. dec. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Patneházi Gábor válasza:
ha nem szereted a váltást vegyél egy 210-es babettát
2014. dec. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Patneházi Gábor válasza:
de legalább mi magunk javítjuk mi nem csináltatjuk hanem csináljuk
2014. dec. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!