Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol keressem a hibát?

Hol keressem a hibát?

Figyelt kérdés

Adott egy 2001-es Renault Megane Classic (1.4, 16V benzines, 208 ezer km-es futással).

Mostanában már kétszer is előfordult, hogy menet közben felvillant a SERV üzenet és az ABS visszajelző. Mindkét esetben félreálltam, leállítottam az autót, és újraindítás után néhány perccel ki is aludt mindkét visszajelző. Ebből gondolom, hogy csak pillanatnyi hiba lehetett, ami talán azonnal meg is szűnt, ezért aludtak ki a visszajelzők. Ebben az esetben hol érdemes keresni a hibát első körben?

(A 'szerelőnél', az 'ABS-nél', és a hasonló, nagyon építő jellegű kommenteket kérném mellőzni.)



jan. 1. 14:30
 1/2 anonim ***** válasza:

A kerekek jeladóinál, elkoszolódnak, vagy eltörnek, de egy 2001-es, pláne renyónál én nem fűznék sok örömöt egy abs meglétéhez.

Belepréselt jeladók, csak aggyal együtt cserélhetők, rövid, vékony vezetékeik, stb...

jan. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
38%
Mégis milyen választ vársz? Első lépés a hibakód olvasás. Azaz szerelő. Sajnálom ha neked ez a válasz nem felel meg, de akkor is ez a helyes válasz. Ha nem érdekel a normális válasz, akkor legközelebb a Humor kategóriában kérdezz és ott garantáltan csak hülye válaszokat kapsz majd.
jan. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!